×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Aj ti sad znaj :unsure: - možda je ovo patka pa represija bude ujutro umisto popodne, ili računaju na to da ćemo mi skužit patku pa represija stvarno bude popodne kako su napisali?
 
Odradio danas od Sarajeva do Piska, Passo di Kanta, onda na pizzu u Brela i nazad. Ukupno 540 km :)
Kada sam krenuo bilo 7 stepeni i magla, mokar motor od rose :) Ali ugrijalo cim sam se docepao Hercegovine :)
Bilo nesto motora, uglavnom stranci par HR tablica, svi fino voze… Jedino je kreten, vriska masine se odbija od stijene Biokova, galebovi izbezumljeno lete, perje na sve strane, ribe bjeze na otvoreno more :ROFLMAO:
Nisu me uhapsili HR organi zakona :) Vidio ih samo u Metkovicu

52E2256E-414D-4FB6-A176-560A5F452F8D.jpeg

DC0D0B10-2D00-4BF9-BC94-F081C570381D.jpeg


Jedna umjetnicka :)
F3D24433-2F83-45FB-AD04-19456088AACB.jpeg
 
Lipi đir danas 460km ja i moj otac koji je posta pravi bajker 😅 (skuteraš do nedavno).

Split-Ploče-Pelješki most-Međugorje-Mostar-Kravica-Blato n/C-Omiš-Split. Birali smo zaobilaze puteve tako da je nešto i makadama bilo...



View attachment 753044

Gdje ste ovo cevape jeli ? BiH je sigurno, nema ajvara i pomfrita ko u HR :mrgreen: (u BiH mozes najebat ako serviras tako nesto, posebno u Sarajevu :ROFLMAO:), al’ mi cudan ovaj detalj sa persunom :) To jos nisam vidio
 
Last edited:
Danas je bio master test 1000 klase 1998!



I zadatak odnijeti neke dijelove negdje usput



Neću puno pisati, samo dva jpega

yy3vmvK.jpg




Nemoguće, ušao sam u alternativni svemir neki, što se priče tiče, a i okoline.
jel ovo blatobran od gume napravljen😀👌🏻
 
  • Like
Reactions: Nero
A Irma. jedni od boljih cevapa u Mostaru (y) Jel zvala turu pica ? To je kod nje standardno, posebno za raju na motorima :)
Meni najbolji ćevapi kod Irme 🤪. Nije zvala piće ali otac dobio ekstra somun. Sve u svemu fino i ukusno.
 
Meni najbolji ćevapi kod Irme 🤪. Nije zvala piće ali otac dobio ekstra somun. Sve u svemu fino i ukusno.
Boga mi, mene skoro otrovalo u mostaru..jeo cevape, meso pokvareno, neki restoran kulluk..jedva prizivija, na kraju mora pit cilu noc gladan ka pas..najeo se tek sutradan u ljubuskom..nisan bio u bih zadnjih 15 godina nikako, i prve cevape pogodim ko prstom u gofno..
 
  • Wow
Reactions: JosipS
Boga mi, mene skoro otrovalo u mostaru..jeo cevape, meso pokvareno, neki restoran kulluk..jedva prizivija, na kraju mora pit cilu noc gladan ka pas..najeo se tek sutradan u ljubuskom..nisan bio u bih zadnjih 15 godina nikako, i prve cevape pogodim ko prstom u gofno..
Bas si baxuz.,cevapi zakon,sta ulazis svagdje,nije restoran za chevape,vec Chevabdzinica...
 
Bas si baxuz.,cevapi zakon,sta ulazis svagdje,nije restoran za chevape,vec Chevabdzinica...
a znan, to sam i tio, al pratio prijatelja koji je tu jednom prilikom bio, on odlucio tu..poslje ga pita kad je bio tu, kaze ima 5-6 godina..zali Boze prelaska granice..😂