×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

dr.chala

Active member
Evo i Vama jedan topic za dogovore da ne morate stalno otvarati nove!Ovdje stavljajte i fotke i komentare nakon uspješno organiziranih i odrađenih djireva!
Sretno i uživajte!  (y)

EDIT (by Rivi):
Ukratko, obzirom da se u ovoj temi nakupilo svega i svačega (uglavnom beskorisnog), tema je pročišćena, ostavljene su slike i linkovi, a ostalo je pobrisano.
Tako će bit i ubuduće.
Aktivni dogovori (ponedjeljak-petak), ostajat će do slijedećeg ponedjeljka, pa će bit pobrisani (jer i onako više neće imat smisla). Linkovi i slike i dalje će ostajat.
 
Sinoć kod sjena provod bio za 5 ljudi se skroz otkačili ko nije bio stvarno je puno propustija bilo iča i pića u velikom količinama.Nornalno zaboravili ponovo ponit aparat za slikavanje,ali bilo je puno štrokanja tako da virujem da če bit pravih slika za početak samo tri ručni rad (y)
 
Evo, vraćam vam slike s Imageshacka, ako neko nije vidija. Ne da mi se više puno pisat, ali samo malo obraćanje na pacijente s Preradom.
Poseban pogled na ručnu kočnicu. :lolcry:







 
images.jpg


http://www.sendspace.com/file/89qmom

 
Današnja vožnja, 13 pipls, 11 bajks, 1 Šibenik! :mrgreen:

Ekipa, evo par slija da se vidite.
Čekanje da se svi skupe:


Čistokrvni kaštelanski plavac: :mrgreen:


Na mostu (čekanje 2):


Ma jel ovo Goustrajder?


Jedini pravi RR u ekipi. Saba RR (Radio Riva):


Motori na "jarpi":


Pipls na "jarpi" (onaj koga nema na slici, nek se zamisli negdi).


Vanda, slike su snimljene, broj imaš.
Slijedeći edit je link sa svih...

Evo, ez aj promisd, sve slike u originalu (dakle, ove i još...):
http://rapidshare.com/files/19207871/03.03.07.rar
 
Nu jesan li ja reka da mi se ne vidi avatar, hmmm ne iđe mi ovo sa rapid shareom malo sam glup  :lipotan: nego evo par slika, a link saljem uskoro
 
Evo ga i moje slike su napokon na netu, izvolte link

http://rapidshare.com/files/19243820/03.2007.rar.html
 
pozdrav iz skardina...

isli niksa, ja, shogun, draga, slavko, top, igor, zeljo, sinna i zena (y)

naravno, nije nam trebao net da se dogovorimo. :jesus:

 
Dok se vi švogate, manijaci po hrvatskoj žuljaju guzice na skuterima sa osmjehom uživajući u ovom danu... :mrgreen:
Evo dokaza zločina...
Misto zločina: Karlobag
Vrime zločina: danas
Žrtve: jedan Runner 50 iz RI, jedna Honda Dylan 150 iz kraj RI, jedan Derbi GP 250 iz Krka sa vozačen iz RI a uskoro u ZG koji ga je 'testira', jedan Nexus 250 iz ZD, jedan kinez iz Kaštel Starog, i jedan X8 iz Kaštel Sućurca...

I bilo nan je super... (y)
A meni se samo malo stislo kad me je ustavija plavac na motoru, doša paralelno po mrčini na one dvi trake i zamava da mu stanen baš prin skretanja za Boraju sa magistrale... Srićon, reka je samo 3 stvari 1) dobravečer 2) prometnu i vozačku 3) doviđenja... :LOL:
450 kilometara... 7 sati čistog puta... Jedva sidin... Ah, da mi je ubost nešto ala ER-5, GS 500, di me nebi bilo... 8)
 
A evo i nas par se odvažilo malo dalje od Rive  :LOL: :LOL:
Šibenski zaton i morska medvjedica simbol Mediteranskih igara 1979.
 
Dan je bia odlican za voznju :skuter: pa su to neki i iskoristili 8)



Zbijanje redova


Shogun-ova ljepotica


Shogun i Draga


Ždera


Vađenje mravi iz Plenkijeve kacige
 
I danas je bia odlican dan za voznju  :wink:
Bili smo do Makarske i Veprica ja, rodjak (kuzma hornet 900) i njegova draga  :mrgreen:
Ja san sa Shoei kacigon i moj je Hornet 600 (ka sta se vidi u profilu)  :mrgreen:
Evo par slikica  (y)
 
jos koja slikica  :D
 
Rivi said:
Ja nisan bija nigdi. Igra san sa sinon na balun, a i danas mi je DBN (dan bez nervoze), pa još bolje da nisan iša. :mrgreen:
ti nisi,ali mi jesmo,kao što nikša kaže...neki koji trenutno ne voze motor radi medicinskog čelika su nam se pridružili za ručkom..sve za dobro druženje...
 
Slika govori tisucu rici 8)
 
Evo par slikica od danas....
 
i jos malo...