xena security

Myth

New member
Sta mislite od xena security najme to je disc locker sa alarmom na sebi vrlo dobra stvar kako sam iz prve ruke vidija u picila
Sta vi mislite

pogledaj te i na stranici www.xenasecurity.com
 
Kupio ga na preporuku DR. Čale (y)
 
Nakon svoga iskustva kao i prijateljevoga motor ti ne može nitko i ništa sačuvati, ako su se odlučili za tvoj motor alarm nećeš čuti, a motor nećeš više vidjeti!
 
Protiv profića nema lijeka ali za amatere su ovakve stvari dovoljne
 
(Nakon svoga iskustva kao i prijateljevoga motor ti ne može nitko i ništa sačuvati, ako su se odlučili za tvoj motor alarm nećeš čuti, a motor nećeš više vidjeti!)

A znam da je ovo istina padaju i auta i to vrhunska a kamo li ne motori
 
Pozdrav svima!Ima u Ilici iza Crnomerca servis koji ugradjuje GPS sustav na aute i motore.Nije klasicni GPS koj sluzi vozacu za navigaciju.Prilikom montaze svaki kupac dobiva i softwear koji instalira doma na komp.Sa tim programom mozes locirati tocno di ti se nalazi vozilo i jer stoji ili se krece
( u slucaju da se krece dobivas i prosjecnu brzinu vozila od tocke A do tocke B). Zgodna stvar koja kosta cca 1500 kn.
Meni su redakciji to ugradili na sluzbene aute.
 
Rivi said:
Ugradiš to, alarm i xenu i onda ti ga ukradu... :mrgreen:
I crkne ti kompjuter!
:mrgreen:

Rađe staviš Xenu ratnicu pokraj,i nebu niko ni pogledal motor!
:mrgreen:
 
Ma jes, samo ona kvalitetna, šta je ne mo'š smrznit, košta 1200kn. A teška skoro 5 kila! :mrgreen:
 
XR-1 u Louisu ali sada ih prodaje Piccilo za 370 kn
 
Pogledaj onu mrcinu šta ima oznaku 18. Nisan ti siguran da je XR ili nešto drugo. Ali da je mrcina, mrcina je.
 
'El to neka preklopna da može stat u kufer ili, ona skuplja verzija šta se može spremit i ispod sica?! :mrgreen:
 
Odi u Top Moto - on surađuje s Piccilom
 
Dinoba said:
Moze nekaj ozbiljniji prijedlog di mogu kupit tak neš za disk u okolici zagreba

Ili ovo šta ti je Điđi napisa, Top moto, ili pošalješ lovu barba Riviju, on ti kupi u Pičila i pošalje poštom gore. Malo će te skuplje izać (poštarina), ali će ti doć na vrata!
 
Dinoba said:
Moze nekaj ozbiljniji prijedlog di mogu kupit tak neš za disk u okolici zagreba
Možeš i u Ilicu.Ne znam kak se firma zove,al su zastupnici za MUL-T-LOCK!
 
shonyo said:
Dinoba said:
Moze nekaj ozbiljniji prijedlog di mogu kupit tak neš za disk u okolici zagreba
Možeš i u Ilicu.Ne znam kak se firma zove,al su zastupnici za MUL-T-LOCK!
mislim da je
KOLNOA ili tak nesto