xl moto shop- moto traperice

prpa

Well-known member
jel ima netko savjet u vezi tih traperica, gledam njihove veličine pa mi to izgleda sve mali brojevi, traperice kao tajice??
Nosim 38-32 traperice, neki L broj ali po njihovom chart sajzu toga nema
 
Odi kod Deana u Ilicu, probaj i uzmi hlace. Ovak ces tri puta vracat i sjebat lovu na dostave. Ima bas pod tim oznakama. Svi ti krojevi su malo starinski, dužinu ne moraš gledat jer su sve napravljene duže.
 
jel ima netko savjet u vezi tih traperica, gledam njihove veličine pa mi to izgleda sve mali brojevi, traperice kao tajice??
Nosim 38-32 traperice, neki L broj ali po njihovom chart sajzu toga nema
Kako može 38 širina biti L... ja nosim 34/32 i to je nekad L, nekad XL
 
Morat ćeš ić po dućanima i probat... prevelike su tu razlike u odnosu na "civilnu" obleku, a i od proizvođača do proizvođača, da ne kažem modela hlača, ima puno razlika... uske nogavice, široke, struk, bedra, pojas... mene su jedne jako žuljale na trbuhu s jebenim gumbom, inače su bile top... sad furam ženske trapke, i boli me kiki... taman mali lulek ima zraka ;)
 
  • Haha
Reactions: BreakM and prpa
jel ima netko savjet u vezi tih traperica, gledam njihove veličine pa mi to izgleda sve mali brojevi, traperice kao tajice??
Nosim 38-32 traperice, neki L broj ali po njihovom chart sajzu toga nema

Ja sam uzeo ove, brojevi odgovaraju trapericama koje inače nosim...


Naručivao sam po tom size guide, i dva puta sam ih vraćao na zamjenu jer mi nisu odgovarale (puno prevelike dolazile), treće su bile dobre i tek onda sam skužio da su isti broj kao i obične traperice koje nosim. :mrgreen: I nikakav dodatni shipping nisam plaćao, povrat radi zamjene je bio besplatan.
 
  • Like
Reactions: prpa
Ja sam prije dva tjedna naručio ove:


Velicina w34 L32 kako i inace nosim traper i velicina odgovara odnosno hlace imaju neku vrstu podstave i mozda su zbog toga trunku uže no meni su ok veličina i odgovaraju mi.
 
  • Like
Reactions: prpa
Ja sam ove uzeo i super su, jedino sam morao dodatno uzet stitnike za bokove.
Uzeo sam i traperice al nisam bas bio nesto sretan s njima pa sam ih preko njuske rjesio, nije mi se dalo s povratim zezat.
Uz to uzeo sam jos i koznu jaknu s kojom sam prezadovoljan
df60ca62505ecd15120c483e1f22b68315cc6876_1_Pia_120677_1_10.jpeg.jpg
 
  • Like
Reactions: dalja46
Koja jakna je u pitanju? Ubaci link. Jer i sam kupujem nešto ovak casual da se moze mozda obući i za druge prigode.

 
Kod "normalnih" proizvođača, n.pr. Revit, odgovaraju brojevi "civilnim"

Ja sam ove uzeo i super su, jedino sam morao dodatno uzet stitnike za bokove.
Uzeo sam i traperice al nisam bas bio nesto sretan s njima pa sam ih preko njuske rjesio, nije mi se dalo s povratim zezat.
Uz to uzeo sam jos i koznu jaknu s kojom sam prezadovoljan
View attachment 753776
imaš možda link ili kak se zovu?
 
  • Like
Reactions: Grx
Link za hlače
Link za jaknu
uzeo sam crnu i smeđu, bile su neke akcije hlace plus jakna za 70 eur.
Jos sam uzeo dodatan jaci stitnik za leđa, original je ok ali ovaj je jos deblji i jači.
za temperature od 20 do nekih 30 C je super.
 
  • Like
Reactions: prpa
Uzeo isti broj traperica kao sto nosim svakodnevne i sve ok
ja ne kužim , traperice broj 38-32, to jedva i nađem,među skupljim trapericama 175cm ,82 kile, ajde struk oko 96-100cm a opet , jel fali cm ili višak kila
 
173/85 w34/L32
Ta tvoja velicina mi se nekako velika cini mada vidim da imaju i ovu velicinu ove hlace koje sam ja uzeo.
 
  • Like
Reactions: thule_5689
38/32 nosim ja, a visok sam 194cm i imam 120 kila. Nesto si ti tu pogresno izracunao majstore.