xl moto shop- moto traperice

38/32 nosim ja, a visok sam 194cm i imam 120 kila. Nesto si ti tu pogresno izracunao majstore.
nisam pogrešno izračunao, očigledno je greška na ovim starim trapericama,valjda
 
Možda pomogne u ravnanju:
189-190 cm.
93-95 kg (previše, bilo je 78-85 kg Golden Years).
34-36 hlače.
L-XL Majica, Jakna.
45-46 Tenisice, čizme.
 
Čisto za info možda nekome pomogne:
Ovo što su napisali: " Small sizes. We recommend you go up one waist size for a nice fit."...................
Nema veze sa stvarnošću. Uzeo sam veličinu koju inače nosim (32/32) i taman su, dobro da ih nisam slušao.

Eto, možda nekome pomogne.

I dodatak što se tiče onog njihovog kofera za 10E

Moje mišljenje je da je to jedno veliko sranje...
Ok, nije neka lova al brate to klapara ko ludo.
Probao sam malo utišati sa nekakvim brtvama (onima za vrata, stave se kada vrata ne dihtaju), malo je bolje ali svejedno...
Ne vrijedi to niti tih 10E.
 
A moj prika, pa di ćeš kufer za 10 ojra? Skidaj to dok ti ne izleti u vožnji. Da ti za hlače ne govorim .... bar nemoj ništa u džepove na nogavicama stavljati dok si na motoru :oops:
 
Bolja je Jupolka nego taj hurac za 10 eura :ROFLMAO:
Ma slazem se... Nisam ni ocekivao cudo.
Al ono... Za 10E i za Tomosa biti ce kao ok do ducana... Međutim, klapara vise nego Tomos 😂, a to stvarno treba postići.

Pa rekoh, da se netko drugi ne zaje....
 
  • Haha
Reactions: Dene
a onaj njihov dzabalana moto ruksak? jel on cemu?
 
Htjedoh kazati da za 15 eura ne bi trebalo očekivati neku extra kvalitetu. Imao sam iskustva s jeftinim ruksacima. Malo zna bit nezgodno kad voziš malko brže a pukne naramenica .... a i izgleda premaleno.
Ako baš treba bit nešto jeftino, onda neki planinarski (da ih se naći jeftino). Bar imaju čvrste naramenice.
 
imas onaj ''karbon'' il obican?

Najobičniji.

Do 280 Km/h je ok, ništa nije puklo dosad.

Ne umara dok ga nosiš poput planinarskih ili Suzuki ruksaka.

Osim veličine (na knap mi staju patike, ručnik, kratke gaće i majica za trening), volio bih da izvana ima pretinac za mob ili slično.
 
znaci nije nsto sto se prostora tice? ne ocekujem ici na tjedan dana s njim al za dnevni izlet il prespavati dal stane ?
i kakav je po pitanju zavrsne obrade, daj je jeftinjara il ok (ne ocekujem vrhunsko, al da se ne ocufu odmah i sl) isto gledam taj obicni
 
E hvala, znam da je negdje bilo riječi i nikako naci👍