Xsr900

Koja debilana :poop:

"posebno u dijelu koji se odnosi na elektronska pomagala, pa tako ima i tempomat, te je bogatiji je za senzor nagiba, s kojim preciznije radi i kontrola proklizavanja (i zanošenja), kao i ABS, a tu je i sustav za kontrolu propinjanja na stražnji kotač."
 
Koja debilana :poop:

"posebno u dijelu koji se odnosi na elektronska pomagala, pa tako ima i tempomat, te je bogatiji je za senzor nagiba, s kojim preciznije radi i kontrola proklizavanja (i zanošenja), kao i ABS, a tu je i sustav za kontrolu propinjanja na stražnji kotač."
Sve to možeš isključiti osim ABS-a ako ti smeta
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Sviđa mi se. Puno ljepši od starog modela. Tijesna bitka između Z900RS i ovog.
 
Ne znam, ali meni nekako djeluje na pola dovršeno. Kao da ne sjedi sve na svome mjestu 🤔

Pa to mi se i sviđa. Kao da si neki R iz 80'h slupao, stavio aliexpress far i zapičio strugat fuziće po magistrali. A i veliki sam fan 80'ih pa sam biased. Kawa je bolje složena, ali ovaj mi ima ono nešto. Trebat će ga vidjeti uživo.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ne znam, ali meni nekako djeluje na pola dovršeno. Kao da ne sjedi sve na svome mjestu 🤔
Definitivno fali dijelova... ;)
 

Attachments

  • XSR.jpg
    XSR.jpg
    112.3 KB · Views: 0
Nije sad šta ja vozin Kawu ali je neusporedivo lipše složena 😁
Meni je isto Yamaha bila lipa ali kad staviš jednog kraj drugog sve se vidi,Yamaha mi je tu nedorečena.Ono šta bi se reklo ni amo ni tamo.Jednostavno su iskoristili neke komponente sa već poznatih motora i "sklepali" xsr 900 dok se kod Kawe vidi da je cili projekt u pitanji di se pazilo na svaki detalj 😉
 

Attachments

  • 20210925_174132.jpg
    20210925_174132.jpg
    4.3 MB · Views: 0
  • 20210925_174123.jpg
    20210925_174123.jpg
    4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Da, ovaj RS SE izgleda puno bolje. Zlatna vilica, zlatne felge, ohlins, štitnik radijatora. Obični RS izgleda - ok. Dosta ovisi o shemi boja. Crna i Crno zelena su mi iskreno bezveze, kad sam ga vidio uživo u toj paleti, nije me oduševio. Narančasti je daleko bolji. Inače vozim kawu i prezirem jamahu, i uvijek ću iskoristit priliku da pljucnem po njoj.
 
  • Haha
Reactions: BeLa-Vg and cadjo