XT 600 ili KLR 600 ili DR 600 ili sta vec ?

Eladio

Active member
troumim se..
skupljam lovu za nekog polovnjaka tipa sjedi-pali-vozi :)

sta preporucate?

i zasto jos ovi ljudi to toliko skupo cijene??? :roll:

pa za neki model iz 1988.g. se trazi vec oko 1800 eura :shock: :shock:

:evil:
 
xt ti je ispitana masina veoma pouzdana vrijedi je kupit(naravno ako nije u losem stanju) :wink:
 
XT je provjereno dobra mašina, lagani manevar, easy upravljanje, dušu dalo za po gradu i ne loš off road. Na dulja putovanja malo manje udoban nego ostali, ali obzirom koliko motor služi za putovanja a koliko za svaki dan: XT moj konačan odgovor!
 
Ja vozio TT starog 18 god. (to ti je ko XT samo sa off road gumama, i još nekim sitnicama) poslije toga promjenio dva motora, al mislim da je ovaj definitivno bio najbolji......
 
znaci XT, kao sto sam i mislio.. :)

pucam na neku tenere 600,oko 1990 godista 8)


trenutno nema kod nas bas neki izbor :(


kako stvari stoje za uvoz iz inozemstva? sta je s homologacijom i tako to?

jer gledam, kod nas tu masinu tog godista cijene nekih 1800eura (govna :!: )

u italiji se nadje za 500eura :?
 
Eladio said:
znaci XT, kao sto sam i mislio.. :)

pucam na neku tenere 600,oko 1990 godista 8)


trenutno nema kod nas bas neki izbor :(


kako stvari stoje za uvoz iz inozemstva? sta je s homologacijom i tako to?

jer gledam, kod nas tu masinu tog godista cijene nekih 1800eura (govna :!: )

u italiji se nadje za 500eura :?

probo sam uvoz i to

najljepše te molim odustani dok još imaš živce rađe nažicaj malo od staraca posudi tj zmisli lovu i kupi bike u hrvatskoj vjeruj mi bolje ćeš proč

ako trebaš pomoć i nisi siguran da baš dotični motor koji nađeš dobar zovi upomoć
 
I ja sam imao istu dilemu prije par godina. Sve sam ih isprobao i na kraju kupio XT-a. Vozio sam ga 2 godine, super motorčić.
 
Ne bi vjerovao, al vani ti enduro motori koštaju malo manje nego kod nas, (novija godišta, to što si ti vidio za 500 eura nema šanse da prodje homologaciju) tako da kad nakalemiš troškove ispadne te skuplje...
 
Ako 'oces pravi dobri enduro onda uzmi XR 600, jer to su najbolji motori,
govorim iz iskustva, imao sam i XT 600 E, to je malo prenjezno, sto znaci samo cisto za grad, Off road mozes zaboraviti sa tom masinom, dok Xr je zbilj za sve, vjeruj mi znam sto govorim!!!
 
maki said:
Ako 'oces pravi dobri enduro onda uzmi XR 600, jer to su najbolji motori,
govorim iz iskustva, imao sam i XT 600 E, to je malo prenjezno, sto znaci samo cisto za grad, Off road mozes zaboraviti sa tom masinom, dok Xr je zbilj za sve, vjeruj mi znam sto govorim!!!

maki imaš pravo ak mu motor treba samo za grad xt je sasvim ok al ak više đira off road onda xr definitivno
 
maki said:
Ako 'oces pravi dobri enduro onda uzmi XR 600, jer to su najbolji motori,
govorim iz iskustva, imao sam i XT 600 E, to je malo prenjezno, sto znaci samo cisto za grad, Off road mozes zaboraviti sa tom masinom, dok Xr je zbilj za sve, vjeruj mi znam sto govorim!!!
Dodji kod nas u Deliblatsku pescaru da vidite kako XT 600 e ide po pesku, pa onda komentarisete
 
cisto se raspitujem :)

planiram skupljat lovu do negdje 10-11 mjeseca pa onda prodat vespu i kupit to , sto vec..

vozim grad, i ako bih isao na makadam ili vec nesto to bi bilo jednom godisnje :|
cisto onako malo :twisted:

trenutna su mi iskustva honda MB80 i vespaPX200.. student sam bio do nedavno pa je to bilo taman koliko sam si mogao priustiti..

pocinjem raditi pa se spremam za slijedeci korak..
XT me najvise mami..
XL mi je honda pa stoga i srcu mila
kao i KLR jer je kawa 8)
DR je tu jer je u klasi ..

cijene mi se nimalo ne svidjaju, jer je 1800eura previse za skoro 20 godina staru pilu :!:

a sta sad.. kad to volim :x

8)