XT660z tenere

Erox

Active member
https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-xt660z-cm3-oglas-30342679

Da li netko zna vlasnika ili nešto o motoru? Dobra kupnja ili obići u širokom luku?
 
znam vlasnika i mislim da je motor tip top, čovjek kupuje veći motor
 
Erox said:
Vlasnik je bezobrazan i neodgojen. skip

:LOL:

jel ti kupujes motor ili vlasnika zelis upoznat I izvest vani?  :LOL:
 
Ne moram kupit njegov motor. Nisi sposoban normalno razgovarati - hvala, doviđenja.
 
Erox said:
Ne moram kupit njegov motor. Nisi sposoban normalno razgovarati - hvala, doviđenja.

:shock:

:shocked:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Erox said:
Vlasnik je bezobrazan i neodgojen. skip
ja bi čak rekao da je i previše obziran i odgojen ako ide odgovarati na takve debilne upite klošara koji kupuju motor, a nemaju čak ni za sms, a kamoli za poziv (y)
nek ljudi procijene tko je bezobrazan i neodgojen u ovom slučaju 8)
Erox said:
Ne moram kupit njegov motor. Nisi sposoban normalno razgovarati - hvala, doviđenja.
možda bi i razgovarali da si ti u stanju nazvati :LOL:
 

Attachments

  • received_161259764850323.jpeg
    received_161259764850323.jpeg
    43.9 KB · Views: 251
  • received_765403487201950.jpeg
    received_765403487201950.jpeg
    47.2 KB · Views: 239
svasta  :LOL:
 
Po ovome sta pise momak je i vise nego pristojan. :mrgreen:
Problem je u ovoj drugoj princezi.Po nastupu me podsjeca na moju zenu kad ima
one dane u mjesecu...
 
MOONSHIELD said:
ja bi čak rekao da je i previše obziran i odgojen ako ide odgovarati na takve debilne upite klošara koji kupuju motor, a nemaju čak ni za sms, a kamoli za poziv (y)
nek ljudi procijene tko je bezobrazan i neodgojen u ovom slučaju 8)možda bi i razgovarali da si ti u stanju nazvati :LOL:

Bravo,

kulturan si nema šta, tj. tvoj poznanik, tj. ti ili obojica.

Jedan detalj sam pitao i to nisi/nije bio u stanju dostaviti, a ako ti to smeta ne odgovoriš na poruku i živio.

Sretno u prodaji i adio.

 
da se razumijemo, on je puno kulturniji od mene, nema jebene šanse da bi ti ja odgovorio na ikakvu poruku preko njuškala

za mene si ti najobičniji klošar jer samo klošari nemaju kulturu i pristojnost nazvati dok kupuju motor/auto, nego šalju debilne upite raznoraznim porukama, iz mojeg nemalog iskustva, to nikad nisu bili kupci nego jebivetri

prvo se raspituješ prek foruma, ja ti garantiram za motor (to inače ne radim) i onda umjesto da nazoveš čovjeka i fino kulturno pitaš što god te zanima ili odeš pogledati motor jer ti nije daleko, ti mu uletavaš ko padobranac s debilnim pitanjem :LOL:
 
Divan si, ali ne znam što drugo i očekivati na forumu. Uživaj u svom nemalom iskustvu.
 
drugi puta traži mišljenje na fejsu, tamo je tvoja ekipa (y)
 
Eroxa sam upoznao kad je od mene kupio bisage i nosače..izuzetno kulturan i normalan dečko...ja isto nisam fan pisanja poruka ali ovo je bio normalan upit (ima stvarno svega) daš mu u kratkoj poruci što hoće, neka si istraži pa neka dalje zove, ulaziti u ovakve prepiske je bezvezno...
 
maredo said:
..izuzetno kulturan i normalan dečko
zato i sere okolo po čovjeku koji ga ničim nije uvrijedio i naziva ga bezobraznim i neodgojenim, to dovoljno govori o njegovoj kulturi (y)
 
MOONSHIELD said:
zato i sere okolo po čovjeku koji ga ničim nije uvrijedio i naziva ga bezobraznim i neodgojenim, to dovoljno govori o njegovoj kulturi (y)
Ajde da nisi stavio screenshot prepiske još bi možda to tako shvatili...ali na jedan Eroxov upit (obrazložen) tvoj frend/poznanik je napisao cijeli roman "imaš li ti lovu kmete" i slično umjesto da mu napiše samo traženi broj i bok...pa ako ga ovaj i dalje drka sa glupostima preko poruka lansira mu odjeb...
 
ne vidim da ga je i jednom riječi uvrijedio, a pogotovo do te mjere da ga ovaj javno proziva neodgojenim i nekulturnim (y)

da li je tebi zaista normalno da ti netko, bez ikakve prijašnje konverzacije, uleti na njuškalu sa porukom "e daj mi pošalji broj mašine" i "da li iskače iz treće brzine"??

mene to ni ne čudi jer sam se godinama svakakvih gluposti naslušao i doživio jer mijenjam motore ko maramice, ali ova je svakako jedna od većih (y)
 
A štaje triba pitat, ricetu za kolač....
Svi smo vidili slike prepiske.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Još se nisan opridilija za ničiju stranu. :misli: :neznam: