Yamaha 600 fazer 2002. karambolirana ,kompletna ,dokumenti naši i čisti

Kawah

Well-known member
Dakle ,kao što piše u naslovu. Razbijen prednji kraj ,rama za čudo Božje netaknuta .Agregat ispravan . Dokumenti naši i uredni ,prijepis moguć odmah.Zadnja guma nova ,pogonski set lančanika s lancem isto ,baterija nova.Top Leovince lagano oštećen.Uz malo truda i parsto eura ulaganja može ispasti solidno dobar stroj za vožnju ,nov neće biti više nikad. 800 eura uz dogovor. Poruke na pp. 8) :021:
 
Lanac DiD i lančanici novi,zadnja guma takoreći nova ,aku nov,mašina radi odlično,Leovince top sitno oštećen ,rama neoštećena .Ko se hoće poigrati ispasti će dobro .Dokumenti HR ,uredni ,odjavljena . 8) :021:
 
Ajde stavi neku sliku da znamo o čemu se radi i malo opisi koliko ima km i tako,koji si vlasnik i sl. Mozda imam kupca za tebe
 
črnomerec said:
Jel ga se smije gurat ako ga se uzme?
              Metnemo ga na europaletu,ispod ručni viličar i guraj ga ak hoćeš do Uzbekistana. (y) :LOL: :021:
 
mario x said:
Ajde stavi neku sliku da znamo o čemu se radi i malo opisi koliko ima km i tako,koji si vlasnik i sl. Mozda imam kupca za tebe

Mene bi isto zanimala koja fotka. (y)
 
Nisam ni rekao ,niti napisao da je prilika za svakoga . Prilika je za nekog tko si može sam to posložiti .A ovdje sve vrvi od jutub majstora zanata koji ne razlkuju križni odvijač od okastog ključa 10mm.Niti će motor s tim ulaganjima biti kao nov.Neće nikad ,ali će uz malo truda i sklonosti za rastavljanje i sastavljanje nekome biti dovoljno dobar . 8) :021: