Yamaha Centar "LOVAC" Varaždin

maja

Guest
Ovak... bila sam u moto centru Lovac u varaždinu (Optujska ulica) i dojdem nutra i pitam za katalog i onak spominamo se i ja velim da sam mislila da bi si kupila R6 05 godište. i tip mi veli da je to nemoguće, da se namože kupiti stariji model... jedino r6 novi model 06 godište... a kaj se tice 06' uopce mi nije lepa... i sad neznam kaj da napravim... rabljenog necu kupiti... jer sam prije kupila gileru runer 50 i cela je bila u k****. Trebam svu pomoc od vas dal ima kakvog dilera za hrvatsku. Da i rekel je tip da ako ga mogu naruciti ali bi bilo skuplje za kakvih 15 - 20 tisuca kuna direkt iz japana a to mi se opet ne splati...
HELP!!!
 
Baš sam ga i ja jučer zvao,ne za mene nego za prijatelja,znamo se.U pevecu je akcija i Rossi replica košta 70t kn a ako možeš doć do broja od Baotića u Zg ima na lageru par prošlogodišnjih modela,zovi i vidi!
 
sandro 7 said:
Baš sam ga i ja jučer zvao,ne za mene nego za prijatelja,znamo se.U pevecu je akcija i Rossi replica košta 70t kn a ako možeš doć do broja od Baotića u Zg ima na lageru par prošlogodišnjih modela,zovi i vidi!


Evo ti br tel od g,Dubravka Baotića 091/3750-548
 
E hvala... nazvala bum i bum vidla... THX
Makar na http://www.yamaha.com.hr ima i model 2005. no ne vjerujem da ga nema vise na lageru jer nebi ga ostavili na webu... ma ustvari neznam...
 
Moto Puls u ruke i nađi stranicu gdje je Yamahina reklama pa telefon u ruke i zovi sve dilere od reda. Jedan se valjda bude našao na lageru. Mada mi je čudna ta priča kako neće uvoziti R6S model!  :misli:
 
Medo said:
Moto Puls u ruke i nađi stranicu gdje je Yamahina reklama pa telefon u ruke i zovi sve dilere od reda. Jedan se valjda bude našao na lageru. Mada mi je čudna ta priča kako neće uvoziti R6S model!  :misli:

Zvala ja SIBEG d.o.o. i on isto veli da je nije moguce nabavit... jedino rabljenu... a hebiga ostaje mi samo da kupim 06' sam mi se boja ne sviđa... tu kod mene nema crnu nego samo crno crvenu
 
Jesi zvala Baotića?
 
sandro 7 said:
Jesi zvala Baotića?
Nisam... Trenutno imam moto plus u rukama i zovem po redu... on mi je zadnja nada... poslastica na kraju... :D
 
Kod Škare u Osijeku imaš jednu R 46 u izlogu. Cijena ti je 69900 kn.Ako ti odgovara nazovi, tel. ti je:
031-300-555
 
Znam... zvala sam... opet sad malo razmisljam o R6R... skuplja je, bolja je... a sad kolko neznam... tak da se meni cini ovu sezonu bum jos trpela gileru, nego onda zimi kupim R6R a onda budu valjda i neka snizenja... jer kod mene je snizenje do 10% a na gotovinu je ja mislim do 15% a onda bu iovak i onak cijena pala
 
koliko ja znam r6 o5g nema za kupit, tak da ti je dobro reko, ostalo je samo par rossi replica ak nisu sve prodane
 
maja said:
Znam... zvala sam... opet sad malo razmisljam o R6R... skuplja je, bolja je... a sad kolko neznam... tak da se meni cini ovu sezonu bum jos trpela gileru, nego onda zimi kupim R6R a onda budu valjda i neka snizenja... jer kod mene je snizenje do 10% a na gotovinu je ja mislim do 15% a onda bu iovak i onak cijena pala
A ko to daje 15% na keš? :misli:
 
VOPA said:
Kod Škare u Osijeku imaš jednu R 46 u izlogu. Cijena ti je 69900 kn.Ako ti odgovara nazovi, tel. ti je:
031-300-555

ja sam cuo da je kod njega za kes 56 000??  :misli:
 
PRObike Bojan said:
A ko to daje 15% na keš? :misli:
10 % ovak snizenja + 5% na keš
znaci dok nema popusta onda je 10 posto na kes, al ne za sve modele
 
maja said:
Znam... zvala sam... opet sad malo razmisljam o R6R... skuplja je, bolja je... a sad kolko neznam... tak da se meni cini ovu sezonu bum jos trpela gileru, nego onda zimi kupim R6R a onda budu valjda i neka snizenja... jer kod mene je snizenje do 10% a na gotovinu je ja mislim do 15% a onda bu iovak i onak cijena pala
Dobro razmisli za šta trebaš motor jer ako se misliš većinu vremena voziti po cesti onda ti je novi model promašaj. Samo sjedi na njega i sve će ti biti jasno.
Ni stari model nije neka majka udobnosti ali ali je skroz Ok ako je cesta zavojita i ako izbjegavaš autocestu.
Ja na svojoj dok idem iz Zadra za Županju (oko 550km) stanem samo 2 puta da tankam gorivo. Do Popovače nema frke ali me zato autocesta od Popovače do Županje (200km) ubije. Zaboli me dupe nakon 50km autoceste i onda kemijam sa položajem do Županje.
 
Kad se toliko premisljas, najbolje ti je da kupis Suzuki na kraju :)

Nova Yamaha 600 za cestu katastrofa, za stazu nema boljeg ... novi Suzuki 600 ompromis cesta staza, Kawasaki i Honda za cestu najbolji, za stazu pre tromi u odnosu na nove modele.