Yamaha FZ 750

Status
Not open for further replies.
OldBoy said:
    ...i nemoj se sramiti poslikati  :wink:  :mrgreen:...
ma sta bi se sramio,dobio sam motor dosta zapusten(to su rijeci i bivseg vlasnika),da si samo vidio kakve su bile vilice,amortizer i sve ostalo.ali sve sam ja to sredio i polako sve privodim kraju,srecom pa je masina odlicna(vlasnik prije njega ju je slozio na novo) ja samo napravio dobar servis i sad ju odrzavam i pazim kako treba,,,,
sutra poslikam lanac,ocekujem da ce biti upravo onakav kao na tvojim slikama
 
malaga said:
ma sta bi se sramio,dobio sam motor dosta zapusten(to su rijeci i bivseg vlasnika),da si samo vidio kakve su bile vilice,amortizer i sve ostalo.ali sve sam ja to sredio i polako sve privodim kraju,srecom pa je masina odlicna(vlasnik prije njega ju je slozio na novo) ja samo napravio dobar servis i sad ju odrzavam i pazim kako treba,,,,
sutra poslikam lanac,ocekujem da ce biti upravo onakav kao na tvojim slikama

možda to tebi tako izgleda.. :lolcry:
 
strasilo said:
možda to tebi tako izgleda.. :lolcry:
:B:

od vecih stvari,vilice jos rade odlicno,amortizer isto tako,bez obzira sta sam sve morao napravit da taj amortizer "sjedne" :mrgreen:
 
kad ste se već dotakli lanca i lančanika, dio frendova razmišlja o naručivanju lanaca sa ebaya...navodno su jeftiniji ali nitko nije imo muda naručit pa isprobat i reć kakvi su, kvaliteta i to...neznam o kojim markama se radi, sigurno neki no name ili kineski...ne mora značiti da su loši ali zasad nisam naletio na nikog ko je isprobao pa ima li takvih ovdje?
 
Phobocaster said:
kad ste se već dotakli lanca i lančanika, dio frendova razmišlja o naručivanju lanaca sa ebaya...navodno su jeftiniji ali nitko nije imo muda naručit pa isprobat i reć kakvi su, kvaliteta i to...neznam o kojim markama se radi, sigurno neki no name ili kineski...ne mora značiti da su loši ali zasad nisam naletio na nikog ko je isprobao pa ima li takvih ovdje?
takve stvari ja nebi kupovao kineske :wink:
 
malaga said:
takve stvari ja nebi kupovao kineske :wink:
nebi ni ja ali samo pitam jel ima koji promil ljudi sa pozitivnim iskustvom  :azn:
 
Malaga respect za trud i novce i ljubav koje ulazes u ovaj kako kažeš 'prije tebe slabo odrzavan motor' !!


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
ma ne,krivo je ispalo,odustajem samo od ovog sta sam poceo,ide prerada u drugom smjeru :wink:
 
malaga said:
e sad kad sam ga skoro zavrsio,odustajem :mrgreen:

Sigurno kupuješ T-max? :misli: :mrgreen: :jesus: :021:
 
Status
Not open for further replies.