Yamaha FZ 750

Status
Not open for further replies.
malaga said:
ipak odlucio zavrsit ovo sta sam poceo,dosadilo mi biti u garazi i slusat kako se drugi voze....
volan pofarban,montirana i odzracena pumpa kvacila od zx7r,pumpa kocnice od zx9r ce malo pocekat,jer ju trebam reparirat,pa sam stavio svoju pumpu,napravljen nosac za uricu,retrovizori skraceni,montirana nova zrcala,rep jos skracen,pa je sad cca 6cm kraci od originala na r6 i neke plastike pofarbane i montirane,plastike mat crne,felge za sad ostaju crvene,poslje bi trebale biti zlatne,iako ce i crvene dobro izgledati,vise slika kroz tjedan dana,kad sve zavrsim (y)

a i ti svakakva sranja stavljaš na motor :jesus:
 
merlin68 said:
imaš sreće a mi nesreću ,za vikend opet hladno i kiša pa imaš vremena još tjedan dana , to bu ti dovoljno ,valjda  :misli:
i previse :mrgreen:
 
merlin68 said:
imaš sreće a mi nesreću ,za vikend opet hladno i kiša pa imaš vremena još tjedan dana , to bu ti dovoljno ,valjda  :misli:
i mi Vespaši imamo skup u Nedjelju u Pakovu selu,samo kod nas zovu  sunčan dan
 
grafit said:
i mi Vespaši imamo skup u Nedjelju u Pakovu selu,samo kod nas zovu  sunčan dan
mislim da trebate ponijeti dobru obleku s obzirom kak je vani zima i dobre kišnjake  :jesus:
 
merlin68 said:
već je bilo i vrijeme da to ide k kraju ,pa sezona upravo počinje u subotu  (y)


neće to ni ove sezone čini se meni  :mrgreen:

pa jebote ja bi se već ubija da mi je motor ovako dugo u nevoznom stanju  :shock:
 
Tutty said:
neće to ni ove sezone čini se meni  :mrgreen:

pa jebote ja bi se već ubija da mi je motor ovako dugo u nevoznom stanju  :shock:
ma ima on nekaj za vozit u to ne sumnjam ,ovak se samo zabavlja ,nemre on bez šarafanja
 
Tutty said:
neće to ni ove sezone čini se meni  :mrgreen:

pa jebote ja bi se već ubija da mi je motor ovako dugo u nevoznom stanju  :shock:
neznam o cemu pricas,prosle godine u 5 mjesecu sam slozio motor i registrirao,vozio cijelo ljeto i krajem 9 mjeseca su poceli opet radovi i sad je skoro gotov,a slagao sam i auto i to sve sam :wink:
 
malaga said:
neznam o cemu pricas,prosle godine u 5 mjesecu sam slozio motor i registrirao,vozio cijelo ljeto i krajem 9 mjeseca su poceli opet radovi i sad je skoro gotov,a slagao sam i auto i to sve sam :wink:
ah vidim da neki sumnjaju u tebe ,ja ne ,imam neki popust kod tebe za skuter ak bu trebalo šarafat  :mrgreen:
 
ma cuj,skupio sam te dijelove do kraja prosle godine,onda od pocetka ove godine sam jako malo radio oko motora,da ne recem nista,jer sam trazio dijelove za auto,bilo me je u tri zupanije :mrgreen: pa kad se sve skupilo,onda su krenuli hebeni radovi u sred zime,nemam sa autom prilaz u garazu,pa sam sve na buri i zimi radio vani,tako da bas i nisam imao volje jos i za motor radit :wink:
 
malaga said:
neznam o cemu pricas,prosle godine u 5 mjesecu sam slozio motor i registrirao,vozio cijelo ljeto i krajem 9 mjeseca su poceli opet radovi i sad je skoro gotov,a slagao sam i auto i to sve sam :wink:

pardon onda, mislio sam da još uvik nisi vozio od kad si ga uzeo  :wink:
 
je je...dobar je mali  (y)
 
ma moram malo bolje poslikati,u dvoristu sa radovi pa nemam mjesta,a za dir nemam vremena,pa da poslikam posteno


stras :jesus:
 
Status
Not open for further replies.