Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Neces vjerovati ali znam koga su zeznili i nisu dali upis jer nije ima origanalni db kiler od yoshimure ... sve u cvh privatnoj firmi ...
Kad je CVH u pitanju, sve je moguće. :mrgreen:
Kad sam radia atest, ni'ko me nije pita' je li org. dB killer niti ga je vadia, samo mjerenje dB-a.
Na samom dB killeru nema nikakve oznake.
Doduše, nije u pitanju ni Akrap ni Yoshi.:p
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Kad je CVH u pitanju, sve je moguće. :mrgreen:
Kad sam radia atest, ni'ko me nije pita' je li org. dB killer niti ga je vadia, samo mjerenje dB-a.
Na samom dB killeru nema nikakve oznake.
Doduše, nije u pitanju ni Akrap ni Yoshi.:p
Evo da sam sebe demantiram.
Pošto mi je skinut dBk maloprije sam pogleda' i ipak imaju "neki" br. i slova na istom.
Očito nisam prije gleda a i slabije se vide. :rolleyes:
 
Pozdrav,
Onak trenutno sam u dilemi...pa da pitam..
Kaj furate od guma....
Trenutno na pola sezone na 4000km battlax s21 je gotov.. nema ripne sredina...još uvjek dobro drži :) .
Razmišljam o Pirelli angel GT...
Uglavnom trebam nekaj da dobro drži cestu...ali i traje.. neki touring sport...
 
Pozdrav,
Onak trenutno sam u dilemi...pa da pitam..
Kaj furate od guma....
Trenutno na pola sezone na 4000km battlax s21 je gotov.. nema ripne sredina...još uvjek dobro drži :) .
Razmišljam o Pirelli angel GT...
Uglavnom trebam nekaj da dobro drži cestu...ali i traje.. neki touring sport...
Uzmi m7... ali nece trajat
 
Pozdrav,
Onak trenutno sam u dilemi...pa da pitam..
Kaj furate od guma....
Trenutno na pola sezone na 4000km battlax s21 je gotov.. nema ripne sredina...još uvjek dobro drži :) .
Razmišljam o Pirelli angel GT...
Uglavnom trebam nekaj da dobro drži cestu...ali i traje.. neki touring sport...

Hm. Ako bi Angela kako Matko kaze preporuku na ST jer ima sportskiji oblik gume pa bolje pada..


Ja sam prvi set odradii 10-11 tisuca ST a drugi 5500-6000 jer sam se oslobodio nakon kupnje drugog motora. Pa sad ovisi kako vozis jbg. Za GT kazu da ima nesto vecu kilometrazu i bolja na mokrom ali vidim da je dosta tuplja od ST
 
Ja imao tu gumu na ER 6N.. nije baš najsportskija guma al sam bio zadovoljan, pogotovo kad sam naletio na kišu pa zebre, pune linije etc. nije me iznenadila . Meni se zadnja dosta trošila al to ću pripisat prirodi vožnje i činjenici da je moj motor bio 2cilindraš :mrgreen: Pitaj Bimbu na forumu.. ako tko zna- on zna ^^
 
Evo slikica... Sredina ošla.. mislim da ču Pireli Angel GT.. odoh na GO.. pa kad se vratim... Mijenjam...
Znam se vozit i sa boljom polovicom.. ima i to veze..
 

Attachments

  • IMG_20210721_174232_1.jpg
    IMG_20210721_174232_1.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • IMG_20210721_174232.jpg
    IMG_20210721_174232.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • IMG_20210721_174216.jpg
    IMG_20210721_174216.jpg
    1.9 MB · Views: 0
Kakve su vam Angel GT po bijelim crtama i "zmijicama" od katrana? - meni na Stromu po nekim dionicama kližu PO RAVNOM, dakle, ruke opuštene na volanu (samo održavam gas), motor 100% uspravan a kliže i vijuga preko zmija (n)

Na Fazeru bi mi Angel ST počele malo klizat tek kad se dijelom potroše ali ni tad nikad po ravnom preko zmija (mooožda na temperaturama ispod °10 ali to ionako više nisu normalno uvjeti za vožnju).
 
Da ne vrtim postove 2 sata unazad, a i tema je ionako napola mrtva :)
Koje kocione plocice koristite, s kojima ste zadovoljni, i ako ste na sinteru koliko vam brzo jede disk ( to bi triba biti pogled sa bar 15-20 000 prijedenih km)????
Znam da je sinter bolji, al ako sam dosad prizivija na orginalu, valjda mogu i ubuduce :)
 
Bio stavio EBC ORGANSKE PLOCICE ALTN (ovo je c/p naziva sa računa). Nakon nekoliko stotina kilometara (dakle, bile su se razradile) POPIZDIO koliko je ručica kočnice "gnjecava" (odzračivanje nije pomoglo jer zraka nije ni bilo), otišao u Yamahe, kupio original set i spasio se.
 
Bio stavio EBC ORGANSKE PLOCICE ALTN (ovo je c/p naziva sa računa). Nakon nekoliko stotina kilometara (dakle, bile su se razradile) POPIZDIO koliko je ručica kočnice "gnjecava" (odzračivanje nije pomoglo jer zraka nije ni bilo), otišao u Yamahe, kupio original set i spasio se.
Kad ih potrosis, probaj EBC sintered plocice, a ne organske