Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

...
Nego da Vas pitam, zna li ko di nabavit ventilator za S2, prijatelj traži, novi je preskup a od ovih par splitskih švercera niko nema polovni, jel im to neka standardna boljka ili?
Naručiva par stvari priko njih, pa baci oko. Dobra je stvar šta je na slici doslovno i onaj dio koji ti šalju pa možeš koliko-toliko procjenit u kakvom je stanju;

 
Semafori su problem da, ne milkim ga po gradu ali neka malo veca guzva gdje ga ne mogu razvuc, semafor jedan, drugi i temp ide preko 100, sve tekucine su "na broju" :D
Ps. mozda je do auspuha, treba neki otvoreni :D Jel ima tko sta za ponudit za s2?
 

Jel ovo cudo ima homologaciju? I jel se placa porez, carina ili nesto na taj iznos? Nisam nikad narucivao nesto skuplje od 300kn sa ebaya, pa me zanima jel ovo moze proci s tom cijenom, uopce nije skupo a zvuk je brutalan.
 

Jel ovo cudo ima homologaciju? I jel se placa porez, carina ili nesto na taj iznos? Nisam nikad narucivao nesto skuplje od 300kn sa ebaya, pa me zanima jel ovo moze proci s tom cijenom, uopce nije skupo a zvuk je brutalan.
Na fz-u6 nisam cuo ni za jedan slucaj da su tražili homolohaciju na teh pregledu. Moj prijatelj prodaje Kucelja sa db kilerima inace motor bio moj i u odlicnom su stanju 1000kn
 
Na fz-u6 nisam cuo ni za jedan slucaj da su tražili homolohaciju na teh pregledu. Moj prijatelj prodaje Kucelja sa db kilerima inace motor bio moj i u odlicnom su stanju 1000kn



Mene je instantno poslao doma po originalne auspuhe 😂☺️ jos me napao da sto ga zajebavam
 
iz pouzdanih izvora. vracaju zbog aftermarket zmigavaca, aj ca gotovo :D


Pa ako imaju e oznaku mozes regati pod uvjetom da ih ujedno i homologiras. Evo planiram skoro to homologirati prije nego bude registracija. Vidjet cemo sto ce biti. Nabavio sam papirologiju od proizvodaca za zmigavce i svjetlo za tablicu
 
Smatram da nije u redu da svaki djelatnik na tehničkom pregledu ima svoj stav i svoje mišljenje umijesto da je jedinstvena zakonska regulativa,jedni puštaju sve bez da i upališ motor,a drugi i decibele mjere,oglasnici puni zahtijeva za kupnju original auspuha,žmigavaca i čega sve ne.Ima i još jedan problem koji nitko ne spominje...mnogi posude originalne dijelove da prođu registraciju pa vrate svoje ali kruži priča da će uskoro Policija slati na vanredni tehnički sve koje zaustave,a koji nemaju originalne dijelove na motoru,e sad znaj Bože
 
Je li netko od vas stavljao jace zarulje na fz-a i koje? Ove koje imam su mi nekako slabašne.
 
Pozdrav ekipa,
Taman dosao sa tehnickog. U petak prijavio homologaciju auspuha, stavio sam leovince. Narucio iz Louisa, 560 eur sa dostavom. Obzirom da su se stariji modeli auspuha prodavali polovni po 3000 kn, nije bilo dileme sto cu kupit. Auspuhom sam prezadoviljan, bez db killera grmi ko lud, baš se duboko cuje, zavrsna obrada besprijekorna, uglavnom vrlo isplativa kupnja. Homologaciju odrade u 15 min, 260kn, u petak ujutro odradili, u ponedjeljak vec na mailu obavijest da je sređeno. Iskoristio sam priliku da pitam likove na tehnickom sto od aftermarket djelova moze proci. Frajer ga je pregledao, ralicu nije komentirao, napomenuo je da zamjenski retrovizori, led žarulje i zamjenski zmigavci obavezno moraju van. Skinuo sam sve osim zmigavca i proslo bez problema. Led su, ali nisu minijaturni pa je valjda bilo ok. Nije mi se dalo original nosac tablice...
 
Nove EBC organic FA 199, cvile u materinu kod laganog kočenja pri zaustavljanju (n)

Prešle su već barem 800 km (dakle, razrađene), pinovi na klještima očišćeni i podmazani kod mijenjanja pločica. Također, osjećaj na polugi kočnice je puno "mekši" i nakon dva odzračivanja (zraka nije bilo)

Nisam sretan!!! :mad:

:mrgreen:
 
Nove EBC organic FA 199, cvile u materinu kod laganog kočenja pri zaustavljanju (n)

Prešle su već barem 800 km (dakle, razrađene), pinovi na klještima očišćeni i podmazani kod mijenjanja pločica. Također, osjećaj na polugi kočnice je puno "mekši" i nakon dva odzračivanja (zraka nije bilo)

Nisam sretan!!! :mad:

:mrgreen:
Znaci sintered hh i prst u uvo.