Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Predpostavljam da su prednje full sinter, zadnje mjesavina zbog razlike u cijeni?
Tako i ja mislim iskombinirat, idem sutra to pribudica vidit sta imaju jer ovo s neta tko zna dal pase jer ima razlicitih a i nije neka ponuda..
ty svakako
mislim da je razlika zato što su zadnje jedan, a prednje dva para...
 
4AC6A3B0-25A4-4E0E-B787-F8865D49A1D8.jpeg

Ekipa, ako ko moze dat preporuku gdje kupiti sajle gasa open, close za 2004godinu fz6, danas tijekom voznje samo pukla. Idem na put u srijedu sa motorom pa bi trebalo negdje gdje je imaju na stanju. Zvao yamahu, motomaniu, tokic niko nema.
 
Gdje si? - možda nisam bacio stare sa 2006 Fazera (nisam bio zadovoljan jer se gas nije okretao glatko, naknadno skužio da je ispod same ručice bilo kilo prljavštine).

Nisu kod mene doma, trebao bih se zaletit 15 minuta provjerit da ih nisam bacio, ali ako su ti ove moje polovne opcija javi pa pošaljem odma danas ako nađem otvorenu poštu.
 
  • Like
Reactions: Lucijano
Naručio mi gospodin sajle gasa, jos me uvjeravao kako on radi svoj posao vec 20 godina i zna o cemu pricam itd, rastavim cijeli motor krenem mijenjat sajle izvucem stare ubacim nove i ne pašu. Lola mi da sajle za yzf r6 umisto za fz6 iako na ambalazi pise da je fz6.Tako da cemo na put sa autom. Hvala svima na trudu.
 

Attachments

  • 41F0D55A-01D0-46AC-9E23-BC42072694D0.png
    41F0D55A-01D0-46AC-9E23-BC42072694D0.png
    3.4 MB · Views: 0
  • 02DC59BF-BEB5-42F7-92BE-A6D275ED08D5.png
    02DC59BF-BEB5-42F7-92BE-A6D275ED08D5.png
    2.2 MB · Views: 0
Ehhh... Dok je trubio o svom svemirskom iskustvu mogao je dvaput provjerit što naručuje već kad si mu naglasio da ti je rok bitan.

Inače, odlična stranica za provjerit tvornički kataloški broj artikla + kad se klikne na pojedini artikal izbaci popis modela koji koriste isti dio;
 
Jel mi moze netko rec di dolazi ova donja guma. Gornja je ispod ais ventila i na cilindre, to znam ali fi ide ova druga....

s-l400.jpg
 
bilo je priče da se nakon modifikacije/ugradnje otvorenog auspuha treba napraviti neko podešavanje ECU preko tipki na kontrolnoj ploči. Ima li netko iskustva ili neke manuale? hvala
 
bilo je priče da se nakon modifikacije/ugradnje otvorenog auspuha treba napraviti neko podešavanje ECU preko tipki na kontrolnoj ploči. Ima li netko iskustva ili neke manuale? hvala


Ima ti na youtube videa o tome ali ja nisam primjetio nikakve razlike u voznji, no probaj pa ces vidjeti sam jbg. Najlakse je vratit iste parametre!
 
Ima ti na youtube videa o tome ali ja nisam primjetio nikakve razlike u voznji, no probaj pa ces vidjeti sam jbg. Najlakse je vratit iste parametre!
ja imam s1, a koliko sam skužio uglavnom za s2 postoje videa. jel isti to ecu?
 
Ja imam s1 i akrape gore (ostalo je sve original, kat i filter). Ne vidim potrebu za čačkanjem oko toga.
mislim da i ja neću, ali imam osjećaj da motor "zeletava pa smiruje" broj okretaja u leru na mjestu ili recimo drugoj na malom gasu...onako kao da nacukava u laganoj vožnji... možda lanac? izgleda mi skroz ok, motor ima 22000 km
 
Ja imam s1 i akrape gore (ostalo je sve original, kat i filter). Ne vidim potrebu za čačkanjem oko toga.
Ni ja dok nisam stavija powercomander.
A ovako na oko neznam sta bi reka.
Ono sta sam dobija sa PC om, motor lipse radi, ne puca pri pustanju gasa ( jedini minus :) ),
I sa kalibracijom gasa je dobija trenutni odaziv na gas.
Motor super ide, eto kad god bude prilike, mogu probat protiv nekog :)
 
Koliko ima smisla to stavljati na motor od ni 100 konja...
Da se razumijemo, auspuhe sam stavio samo radi zvuka jer serijski radi ko kosilica, jedva da se čuje.
 
  • Like
Reactions: amante
Koliko ima smisla to stavljati na motor od ni 100 konja...
Da se razumijemo, auspuhe sam stavio samo radi zvuka jer serijski radi ko kosilica, jedva da se čuje.
Pa dobije se dosta ugladen rad motora.
Iskreno ni ja nebi da 400-500e kolko dode novi.
Polovni cca 150e, vridi svake kune.
 
Ekipa, ima li netko za prodati ili barem za posuditi db killere za Akrapovič S2 model?
Prijatelj zapeo kod atesta, bez originalnih db killera ne može napraviti atest a bez atesta tehnički pregled.
 
Ekipa, ima li netko za prodati ili barem za posuditi db killere za Akrapovič S2 model?
Prijatelj zapeo kod atesta, bez originalnih db killera ne može napraviti atest a bez atesta tehnički pregled.
Zašto moraju bit' originalni dB killeri?