YAMAHA FZ6N PROBLEM S PUMPOM GORIVA GRESKA 43

stipefz6

New member
Pozdrav ljudi iman problem s yamahom fz6n,pumpa goriva mi prestala radit,serviser mi kaze da je do kompjutera...kupia novi kompjuter,bravu i sve ostalo kad sam sve stavia pumpa opet nece da radi,pali mi gresku 43 i nece nikako da proradi...molio bi za pomoc ako je ko ima problem slican ili isti...
 
Jesi probao malo potražiti na netu za tu grešku, ima materijala
Screenshot_20230112_200604_Chrome.jpg
 
Jedino sto mi padne na pamet dobar elektricar...Mozes li pumpu skinuti i provjeriti da nije ona crkla...Prije par godina sam gledao oko 200 kuna pumpa je kostala...doduse kineska
 
to mi zvoni da odes u dobrog i paprenog elektricara da pronade problem a ne da ides tehnikom eci peci pec... koliko si platio bravu i komp?
 
Sretno bro i zao mi je sto imas pizdariju inace to je stvarno zahvalan motoric osim reglera i namotaja 😆
 
Jesi probao drugi akumulator?
Ili za početak ovoga spojiti na neki od auta npr, pa onda probati zapaliti?
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Sretno bro i zao mi je sto imas pizdariju inace to je stvarno zahvalan motoric osim reglera i namotaja 😆
A nemoj mi nista govorit koliko ljudi znam da ga imaju ljudi s tim motorom priđu po 100 tisuca a ja ga kupim i nak 3 miseca iman problem...🤦‍♂️
 
Jesi proba otpojit kleme ,pricekaj 2-3 minute,pa spoji, upali i provjeri...,možda se ugasila lampica...
 
Ugasila se greska ali pumpa nece da radi
e,sad...nema vise dalje..., il je do pumpe il do struje...ako mores spoji direkt struju na pumpu i ako radi,trazi di je strujni prekid, ako ne radi ,mijenjaj pumpu...
 
e,sad...nema vise dalje..., il je do pumpe il do struje...ako mores spoji direkt struju na pumpu i ako radi,trazi di je strujni prekid, ako ne radi ,mijenjaj pumpu...
Pumpa radi kad je spojim direkt..a di moze bit strujni prekid?
 
Pumpa radi kad je spojim direkt..a di moze bit strujni prekid?
a,da je kod mene,naslo bi se to...aj probaj kacavidom potuckati osigurace,mozda koji ne propusta struju,provjeri svaki...onda potuckaj kacavidom releje,mozda je neki bloka... prvo vidi priko kontakta kad das kljucem kontakt pumpa ti mora dobiti odma struju...ako ima struju,vidi ima li masu... sve sitnice...trebas se zafrkavati... (y)
 
a,da je kod mene,naslo bi se to...aj probaj kacavidom potuckati osigurace,mozda koji ne propusta struju,provjeri svaki...onda potuckaj kacavidom releje,mozda je neki bloka... prvo vidi priko kontakta kad das kljucem kontakt pumpa ti mora dobiti odma struju...ako ima struju,vidi ima li masu... sve sitnice...trebas se zafrkavati... (y)
Pa nije to strom, to je yaomama, pitaj Deneta