Yamaha FZ8 2010

nemam, original je auspuh...
 
Evo nakon Fazera S2 stiga i FZ8...Oduševljen motorom i akrapovićem. Antifriz mi je dlaku poviše minimuma. Zna li ko di ima uzet Yamalube narančasti antifriz da nadolijem pola deca do max. Bio u Pribudić-Borčića i nemaju, da to Yamaha više ne radi. A ne želim stavljat plavi koji sad prodaju od Petronasa.
 

Attachments

  • FZ8s.jpg
    FZ8s.jpg
    204.6 KB · Views: 164
SOVA44 said:
Evo nakon Fazera S2 stiga i FZ8...Oduševljen motorom i akrapovićem. Antifriz mi je dlaku poviše minimuma. Zna li ko di ima uzet Yamalube narančasti antifriz da nadolijem pola deca do max. Bio u Pribudić-Borčića i nemaju, da to Yamaha više ne radi. A ne želim stavljat plavi koji sad prodaju od Petronasa.

Da, nema više onog starog, jedino ako nađeš negdje staru zalihu...


Nero said:
Nadolij destiliranu vodu.

(y)

Da ne govorimo da u ekspanzionoj posudi sve iznad minimuma je ok... ali možeš dodati malo destilirane vode, neče se ništa desiti.
 
dani83 said:
mislim stavljat drugi nosac tablice...koji nema žmigavce ak je podignut...
mislim da je najbolje rjesenj skinit tablu i u ruksak...
taman je ne mogu vise ni montirat... na ovaj...
puklo mi je dio di ju je držo saraf...

Imam ja na prodaju i štopku i nosač R&G. Ima u oglasu na forumj. Prolazi na teh.
 
Ako misliš na narančasti/crveni antifriz od yamalube imaju ga jer sam ga ja pred cca 6mj kupio u Zagrebu (Yamaha Sibeg - 01 6697 197)
 
ybr125 said:
Ako misliš na narančasti/crveni antifriz od yamalube imaju ga jer sam ga ja pred cca 6mj kupio u Zagrebu (Yamaha Sibeg - 01 6697 197)

Da da na taj mislim. Odma ujutro zovem. Hvala na info :) Nadam se da ce imat.
 
balash said:
jel ima ko da bi se htio rijesit original auspuha od redizajna, ako je stavio drugi?

ja mozda budem stavljo al na proljece...

imas na ebayu tih auspuha za 30-50e sam ih vidjo...
 
-Silver- said:
Za sad je Leo gore (naljku sam skinuo jer je ružna ko porezni ured)  :)




U potpunosti te razumijem i ja bi ju isto skinuo  :mrgreen:
 
balash said:
Pa gdje si ih vidio? Ja trazio i nista. Sam oni prvi

ja naso dva...

https://www.ebay.de/itm/Yamaha-FZ-8-Original-Auspuff-gebraucht/352777556413?fits=DEM_Model%3AFZ8&hash=item52232e51bd:g:GvsAAOSwf89db6op

https://www.ebay.de/itm/Yamaha-FZ-8-RN25-13-14-Endtopf-Auspuff-exhaust-Muffler-xh232/132881130470?hash=item1ef05523e6:g:v~MAAOSwBMpcCt74

imat cu i ja na proljece, a mozda i motor cjeli sad... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
SOVA44 said:
Evo nakon Fazera S2 stiga i FZ8...Oduševljen motorom i akrapovićem. Antifriz mi je dlaku poviše minimuma. Zna li ko di ima uzet Yamalube narančasti antifriz da nadolijem pola deca do max. Bio u Pribudić-Borčića i nemaju, da to Yamaha više ne radi. A ne želim stavljat plavi koji sad prodaju od Petronasa.

uvoz?