Yamaha FZ8 2010

Ako je Fazer onda za original nosač kofera ne treba rezati plastike (već su izrezane radi rukohvata suvozača).
Rezanje je potrebno ako stavljaš original nosač na N model jer on serijski nema te rukohvate.
 
Ako je Fazer onda za original nosač kofera ne treba rezati plastike (već su izrezane radi rukohvata suvozača).
Rezanje je potrebno ako stavljaš original nosač na N model jer on serijski nema te rukohvate.
Da da u mene je Fazer . Znači sve je plug and play :D
 
kolko vrijedi Fazer 8,
2014god, 28000km
treba radit veci servis...
ulje + filter + antifriz + lanac + prednja guma
nije registriran...
 
Jedno je kolko vridi, drugo je koliko se cijene.
E sad pitanje je za koliko se moze prodat.
Ispada da filozofiram, al to je tako.

Evo primjer:
Kawasaki sx 1000 2013g. Bez uloga, se nađe za 7tis e. Po svemu bolji od fazera 8. I kostao ne nesto priko 100 000kn nov.

Fazer 8 2014. Bez ulaganja znaju cijenit isto 7 tis e.
Nov kostao 74000kn.
 
Jedno je kolko vridi, drugo je koliko se cijene.
E sad pitanje je za koliko se moze prodat.
Ispada da filozofiram, al to je tako.

Evo primjer:
Kawasaki sx 1000 2013g. Bez uloga, se nađe za 7tis e. Po svemu bolji od fazera 8. I kostao ne nesto priko 100 000kn nov.

Fazer 8 2014. Bez ulaganja znaju cijenit isto 7 tis e.
Nov kostao 74000kn.

je si siguran, ja mislim da je nov bio 79 000kn s ABSom?
znaci mogu kupit SX1000 ko idući motor...

odusto sam u medjuvremeno od prodaje...nije mi to nikako isplativo ga prodavat...
odlican mi je motor, a necu nist rjesit s prodajom...najlakse prodat...
 
Za lovu koju ekipa trazi za fz8, kupis fz1 koji je ipak osjetno bolji i još ti ostane za detaljan servis i nove gume.
Po meni je Fz8 lagani promašaj, pogotovo zbog kubika i rege.
 
Za lovu koju ekipa trazi za fz8, kupis fz1 koji je ipak osjetno bolji i još ti ostane za detaljan servis i nove gume.
Po meni je Fz8 lagani promašaj, pogotovo zbog kubika i rege.
Ovisi kaj ti treba...imo osmicu a frend jedinicu,nakraju smo zakljucili da je za nas nacin voznje,osmica bolji izbor...jedinica odredjenih godista ima poznate probleme,potrošnja,težina...
 
...jedino kaj je kod osmice neudobnije za suvozaca,to je bio jedini razlog prodaje,u sezoni sa njom napravio 26000 km,meni perfektno udobna,prosli cijelu grcku,albaniju itd sa njom...jedino je žena patila...taj dio je dosta bolji na jedinici
 
Za lovu koju ekipa trazi za fz8, kupis fz1 koji je ipak osjetno bolji i još ti ostane za detaljan servis i nove gume.
Po meni je Fz8 lagani promašaj, pogotovo zbog kubika i rege.

I ovjesa.
Motor mi je lip, gledao dam ga uzet, al ne vridi tih para po koje se prodaju.