Yamaha FZR1000 reincarnation

vrlo zanimljivo...
daj još slika....  (y)

zašto mi se čini da ovaj dio rame koi je nosač motora nije poliran ???
 
Svaka čast,meni je extra,imao sam nekada davno FZR1000 iz 93 god.,
Reci mi od kojeg je materijala to na rezervaru i na repu,ispalo je full extra (y)
 
i meni se sviđa kako su napravljene "krljušti" .... svaka čast....

ali zar ne bi logika trebala reći da su "krljušti" trebale biti slagane u drugom smjeru... tj od naprijed prema nazad .. ?
 
strasilo said:
i meni se sviđa kako su napravljene "krljušti" .... svaka čast....

ali zar ne bi logika trebala reći da su "krljušti" trebale biti slagane u drugom smjeru... tj od naprijed prema nazad .. ?
kao što je rezervoar urađen,onda se rep ne bi mogao sužavati ili :misli:
 
djekomax said:
kao što je rezervoar urađen,onda se rep ne bi mogao sužavati ili :misli:

aha.. kao rezervar i prednji blatobran ...
 
jel motor bio parkiran u Klaicevoj ispred Optike ?
 
stvarno svaka čast, (y) na koji način je sve to napravljeno, mislim sami limovi, kako su savijani itd., kako je ispalo tako precizno, inače fzr 1000 je najbolji motor otkad postoje motori (y)
 
      Oklopi su od aluminijskog lima. U ovisnosti od veličine ljuske koristio se lim debljine 1.5, 2, 2.5 i 3 mm (veća ljuska, deblji lim). Manja ljuska prekriva veću. Obrnuto je puno teže, skoro neizvedivo. Probao. Ali logika nebi trebala biti mjerilo. Oklop ionako nema svrhe. Osim estetske. Motor je prije dvije sezone zaista bio pred optikom u Klaićevoj, ali s drugim repom i auspuhom. Ovako izgledaju oklop rezervoara i prednji blatobran prije sastavljanja.
 
sve super osim ovog komadica koji nosi mašinu, trbelo bi ga ispolirati ili makar u crno obojati da ne upada u oci
Ustvari mogle bi tu i kakve škrge ici kad se vec umje sa limom raditi da prekrije taj dio koji je teško dobro ispolirati a i popuni rupu oko mašine
 
vidjao ga dole dok mi je zena u Klaicevoj radila.

Ljep uradak  (y)
 
ma bas je prekrašan  :inlove:
 
auuuuu staril :naklon: moram priznati da sam slikal taj motor više puta uživo kad sam ga videl :oops:
 
Vidjela sam ga u kutini na susretu. Mogu reci samo da smo se ja i dragi malo vrtili oko njega  :mrgreen: i mislim da smo ga i poslikali  (y)