Yamaha FZR1000 reincarnation

OldBoy said:
    ...nemoj mi reć da sam te razljutio  :mrgreen:
nemrem se razljutiti ovdje, pa malo smijeha uvijek popravi raspoloženje :mrgreen:
 
Old, sasvim slucajno (i tek sada :oops:) naletjeh na ovo tvoje i mogu ti reci da mi se jaaako svidja (y), a za trud i  volju :naklon:!
 
DADO+ said:
... mogao si staviti i neku noviju sliku, ali cijelog motora, sa odrađenom maskom

(y)

    ...nema odrađene maske. Vratio sam u prvobitno stanje. Vrlo je jednostavno za objasniti: na čitavom motoru ima nekih 150 ljuski i sve su konkavne (polirana strana ispupčena). Kada staviš na masku tih desetak ljuski koje su konveksne, totalno odudaraju iako orjentacijom, oblikom i linijama prate sve ostale. Naprosto, kao da su s drugog motora, bodu u oči. Toliko loše, da nisam niti fotkao.
    Dodatno sam se namučio prekitavanjem rupa koje sam na poliesteru maske izbušio i ponovo je obojio u mat crnu.
 
OldBoy said:
    ...nema odrađene maske. Vratio sam u prvobitno stanje. Vrlo je jednostavno za objasniti: na čitavom motoru ima nekih 150 ljuski i sve su konkavne (polirana strana ispupčena). Kada staviš na masku tih desetak ljuski koje su konveksne, totalno odudaraju iako orjentacijom, oblikom i linijama prate sve ostale. Naprosto, kao da su s drugog motora, bodu u oči. Toliko loše, da nisam niti fotkao.
    Dodatno sam se namučio prekitavanjem rupa koje sam na poliesteru maske izbušio i ponovo je obojio u mat crnu.

- šteta,

baš sam se ponadao da je "glava" gotova i htio te pohvaliti kako si bio ispred svog vremena
jer kao da su ti ukrali dizajn sa novim Z1000 i njegovim farom  :mrgreen: ;)

link; http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,156979.msg4069119.html#msg4069119
      (da ne stavljam cijelu sliku)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,116561.msg3951030.html#msg3951030
 
Mozda je to trebalo malo bolje proicirati u samoj zamisli prije nego svesti u djelo. Manje muke i izgubljenog talenta..  :(
 
Ma nije to gubitak talenta, nego trening i konstantno održavanje profinjenog osjećaja za nijanse... 8)
 
2OldBoy  :mrgreen:



:misli: sve mi se čini da sam se sjetio od kuda ti ideja za preradu  :LOL:

... ima li što novo, vozikaš li ti tog svog "Centaur-a" ili samo glancaš?

            :mrgreen: ;)
 
...odjavljujem ga u ponedjeljak. Odakle mi ideja, podsjeti me, zaboravio sam  :misli:

.  Ha! Sad sam skužio. Pa možda. Igrao sam taj fliper početkom osamdesetih. Odličan. Jedan od prvih sa multiball varijantom (y)
 
DADO+ said:
2OldBoy  :mrgreen:



:misli: sve mi se čini da sam se sjetio od kuda ti ideja za preradu  :LOL:

... ima li što novo, vozikaš li ti tog svog "Centaur-a" ili samo glancaš?

            :mrgreen: ;)

Ovaj ga je nadmašil ;) :mrgreen:
 
OldBoy said:
...odjavljujem ga u ponedjeljak. Odakle mi ideja, podsjeti me, zaboravio sam  :misli:

Ha! Sad sam skužio. Pa možda. Igrao sam taj fliper početkom osamdesetih. Odličan. Jedan od prvih sa multiball varijantom (y)
(y) (mali OFF, ali šteta što nema flipera - pa i onih starijih  :? )

HIGHLANDER said:
Ovaj ga je nadmašil ;) :mrgreen:
:no:  :mrgreen:


... kad sam si pravio novi avatar,
  zapazio upečatljivi detalj na "gumi", koji prati rad na cijelom motoru, pa me to asociralo  (y)

Cj41RHp.jpg



 
Kad sam vidio ovaj filmic, odma se sjetio ove teme  :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=y2yCDN0X2lE