Yamaha FZR600R

Status
Not open for further replies.

ko samui

Active member
Evo da predstavin jos jednog svog zmaja,uzeo sam ga potpuno slucajno prosle godine motor ima 16000 km od prvog dana vozen u Splitu gdje je i kupljen eto ove godine sam ga osvjezio s velikim servisom svih ulja , tekucina i svjecica i sad prakticno opet radi kao nov i spreman je za iducih par godina , a inace vozim 2000 km max godisnje zbog  prirode posla.
Dao sam ga i u prodaju zbog kupnje novog motora ,a sam se jos premisljam dali ga prodati ili ga ostaviti kuci za posebne trenutke i vikende stare skole.
 
šteta je to prodavat,kao nov je :shock: (y)
 
Najvjerovatnije ce doc kroz misec dana Yamaha XTZ 1200 u garazu i onda sta cu s 2 motora eto kao sto sam rekao mogu je ostaviti za vikende a supruga najvise mlati oko toga da ko to ima 2 motora u danasnje doba.
Inace je motor je potpuno kao nov al doslovno.
 
jesi li to kupio u babića sa kmana?
 
Povuka san ga iz prodaje jutros jos se razmisljan jeli mi ga pametno prodat il da ga drzin za vikende uz novi motor tek san ga registrira i sve dotjera do detalja za sezonu ,a trenutno sam i na brodu iducih 30 dana tako da je doma u garazi,a sta ja znan  mos me kontaktirat na poruke oko detalja i kojeg dogovora ili na mail  [email protected]
 
Prekrasan, ja da ga imam nebi ga prodavao, pogotovo uz novog xtz1200 (y) (y) (y) (y)
 
A i ovako jedva da imam vrimena za vozit al za sad ostaje pa cemo dalje vidjeti ,zainteresiranih hvala Bogu ima.
 
ko samui said:
A i ovako jedva da imam vrimena za vozit al za sad ostaje pa cemo dalje vidjeti ,zainteresiranih hvala Bogu ima.
Nemoj to prodavat, predobar je u origigi stanju.
Samo fali da ga neki biser izriže u street-fightera.
(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Šteta je to prodavat,prijatelj mi ima takvog al za američko tržište,okruglih farova,također u originalnom stanju,jako fin motor
 
jolly. said:
Šteta je to prodavat,prijatelj mi ima takvog al za američko tržište,okruglih farova,također u originalnom stanju,jako fin motor


Ma moj je nekako lipsi jeli  8) sala mala ,a koja je ovo godina ovaj s okruglin farovima moj je 1992g verzija 97 KS pak tako pise u prometnoj.

Za sad je prodaja obustavljena i ostaje  , nego sam mozda razmislja ako cu ga na kraju ostavit kao vikend motor ,a cesto sam u americi promjeniti opruge u prednjim vilicama s nekima after market te straznji amortizer s oprugom dali se to ikako ispalti viim po internetu nisu te stavri skupe u SAD-u, I oce li se na ovoj starini sta dobiti na udobnosti i upravljivosti jer i ovako se zadivljujuce lako vozi i baca u zavoj i po gradu ko ponica al nekako sam naviknut na moderne motore pa mi se mozda samo cini da moze i bolje ili ne za ovakvu staru koncepciju??

Promjenjeno je ulje u vilicama ima par miseci a zadnji amortizer nije nista diran ,motor ima 16500 Km prjedenih.
Eto ako ko ima sta pametno za rec oko ovoga prjedloga.
 
Mislim da je njegova 1993.g.
Što se tvog tiče predložio bi ti da ništa ne diraš,malo je ovakvih motora u ovakvom stanju većinom su iskasapljeni sa R6 repom i šta ja znam s čim još
 
jolly. said:
Mislim da je njegova 1993.g.
Što se tvog tiče predložio bi ti da ništa ne diraš,malo je ovakvih motora u ovakvom stanju većinom su iskasapljeni sa R6 repom i šta ja znam s čim još

Baš tak, jer i ako ga ikad ideš prodavat radije bih figurativno JA da i parstoeura više za original nego neku nakaradu od prerade sa svakakvim okolopima i svakakvim repovima  (y) (y). Motor je ko bombon (y) (y)
 
Ipak cu ga morat dat u prodaju kroz nekih 30 ak dana kad se vratim s broda , pri kupnji novog bit cu malko kratak te zbog 50% bonusa police sto imam na ovome,eto tako ako je ko zainteresiran od cca.  01.06. ce bit slobodan za promjenu vlasnika.

Ponude vec sad mogu na p.p.
 
tribala bi biti 93' po bojama, i ako se ne varam prvi vlasnik Fzr-a je bia jedan Gogi (ne znam mu prezime) koji je radia u
Piccila (mislim da je poginia 95 u akciji Maestral) proda ga je prije nego što je iša u rat.
Motor je bia na Šinama sve ovo vrime a vlasnik ga nije baš previše vozia zato i je u savršenom stanju.
 
mitaker said:
tribala bi biti 93' po bojama, i ako se ne varam prvi vlasnik Fzr-a je bia jedan Gogi (ne znam mu prezime) koji je radia u
Piccila (mislim da je poginia 95 u akciji Maestral) proda ga je prije nego što je iša u rat.
Motor je bia na Šinama sve ovo vrime a vlasnik ga nije baš previše vozia zato i je u savršenom stanju.
Ubra si ga i ti :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.