Yamaha Grigic - Velika Gorica

33

Active member
U srijedu uredno nazovem servis i pitam ak imaju (na lageru) prednji blatobran za XJR. Njezan glas mi rece samo malo i onda se cuje:"Tomica imamo...? i stisni enter i pogledaj" I rece glasic:"Da imamo ,crni,470 kuna." Super, denite na stranu do subote podneva. OK
Sreca kaj je Bandit isel po to i videl da je to od BT 1100 a za moju bi kostalo(ak se naruci jer ga nemaju-a zato sam i zval jer Austrijanci nemaju na lageru a meni treba odma) 780 kuna. Da sam napravil prek 200 km i to ustanovil postal bi kamikaza. Inace tu kosta 98 eura.
Ili da je isla neksa zena po to i dela u torbu i lepo mi donesla i jos sam joj pivu duzan.
Bandit imas pivu.
 
Ma ni ženska kriva,ča se ona kuži u Yamahu i kompjutere,još ako si zagorski pričal ni ni čudo da je pogrešila :mrgreen:
 
Tomica je rekel da je to novi model blatobrana od XJR-a, ali je na najlonu u kojem je bil blatobran pisalo bt1100.
Ma nije meni problem bio otiči tamo i uzeti blatobran...nego mi je samo tlaka kaj je čovjek zval za crni blatobran za XJR 1200, kaj su rekli da ga ima i da košta 470 kn sa pdv-om...na kraju se ispostavi da niti imaju taj blatobran(niti za taj model, niti u toj boji), niti po toj cijeni.
Kad sam došel doma, zval sam još dva ovlaštena dealera...kod oba je blatobran za xjr 1200 crni bio oko 750 kn. Za blatobran od 470 kuna nisu ni čuli :mrgreen:

Jedino kaj je Tomica bio spreman dati 10 % popusta na cijenu blatobrana...svaka čast, ali to opet nije taj blatobran kaj smo tražili...
 
Bandit said:
Jedino kaj je Tomica bio spreman dati 10 % popusta na cijenu blatobrana...svaka čast, ali to opet nije taj blatobran kaj smo tražili...

covjek je pokazao volju pomoci.. ko vam je kriv sto vama ne odgovara blatobran :mrgreen: