Yamaha MT-07

joke said:
..a kad si ti zadnji put gledao nove Hondine modele, ovi su mila majka za one  :LOL:


Hondu mi nemoj ni spominjat......... njima ko da su operirali dio mozga za dizajn.......



Yamaha čak nije imala ni lošu bazu u mt09 i tu se trebalo samo malo više poigrat.....
 
joke majketi izlazi li išta sa poluoklopom uskoro? bilo šta......samo naked na naked na naked..... :misli: :palacdolje: i sve manji i manji motori....
 
Neka moj Fazer poživi još sto godina. Od ovih novih bezveznjaka ne znam što bih izabrao - vjerovatno ništa. :(
 
Mene zanima di je nasljednik tuduma ili cu morat po kredit i kupit jos ovih par sta su ostali po ducanima  :undecided:
 
Pricekajmo da Joke kaze nesto vise o motoru, nakon toga ce nam svima biti ljepsi...
 
turist said:
Mene zanima di je nasljednik tuduma ili cu morat po kredit i kupit jos ovih par sta su ostali po ducanima  :undecided:

Užas. Ugase  modele koji vrijede, a izbacuju - smeće.  :palacdolje:
I meni palo na pamet kupit još jednog velikog Fazera, pa nek stoji u kutiji dok ovaj ne krepa.
 
joke said:
..kawu ni ne računam, ružna je ko pas, nema prodaje, nema servisa..
svaki cigo svoga konja hvali, a neki se pritom i blamiraju kao ti u ovom slucaju    :wink:
da si malo objektivan pogledao bi statistike u svim zapadnoevropskim drzavama i vidio porazavajuce rezultate za tvoj brand u toj klasi  (y)
BTW tvoje komentare  ne racunamo  :mrgreen:
 
(y)

Questa naked si prepara a raccogliere successi commerciali grazie al suo design, al suo appeal sportivo e ad un ottimo rapporto qualità/prezzo: con una cifra inferiore ai 6000 euro, Yamaha si prepara a vendere in Italia più di 1000 pezzi l’anno!
 
joke said:
(y)

Questa naked si prepara a raccogliere successi commerciali grazie al suo design, al suo appeal sportivo e ad un ottimo rapporto qualità/prezzo: con una cifra inferiore ai 6000 euro, Yamaha si prepara a vendere in Italia più di 1000 pezzi l’anno!

u prijevodu...kolika bi cifra bila kod nas?  :misli:
 
to šta talijani pišu za nas je nebitno jer je po njihovom i mt09 triba bit dosta jeftiniji......pa kod nas košta 65+ tisućica (u italiji 60 tisuća a tek najskuplji model sa abs-om košta oko 65) tako da čisto sumnjam da će i mt07 koštat ispod 50 000 kn  :jesus:
 
joke said:
Po meni....nekih 5% više, a koliko će ispod 6000 kod njih bit, nadam se ne 1 euro. :mrgreen:

To je verzija bez ABSa? Ako je 6000+5% za ABS to je dobro.
 
brane4 said:
to šta talijani pišu za nas je nebitno jer je po njihovom i mt09 triba bit dosta jeftiniji......pa kod nas košta 65+ tisućica (u italiji 60 tisuća a tek najskuplji model sa abs-om košta oko 65) tako da čisto sumnjam da će i mt07 koštat ispod 50 000 kn  :jesus:


....odnos je odnos, ali ne zaboravi da se kod njih za model za zlatno obojanom vilicom nadoplačuje 100 eur, a kod nas ne.
 
gvo said:
To je verzija bez ABSa? Ako je 6000+5% za ABS to je dobro.

Kažu, "ispod 6000", e sad koliko, neznam, tako slično mi je (bivša)žena govorila za cipele da ne koštaju 3000 kn nego 2990 kn :mrgreen:

Ako bude tako, moramo dodat razliku naših davanja, a onda nikako nemožemo tu još i besplatno ubacit ABS.
 
joke said:
....odnos je odnos, ali ne zaboravi da se kod njih za model za zlatno obojanom vilicom nadoplačuje 100 eur, a kod nas ne.

istina za nadoplatu al zato se u sloveniji ništa ne nadoplaćuje a cijena je
MT-09
7.849€
MT-09 ABS
8.399€ 
nekako ti izračuni u nas uvik ispadnu najveći  :misli: :D
 
brane4 said:
istina za nadoplatu al zato se u sloveniji ništa ne nadoplaćuje a cijena je
MT-09
7.849€
MT-09 ABS
8.399€ 
nekako ti izračuni u nas uvik ispadnu najveći  :misli: :D

...sami smo si birali političare/donositelje zakona

..možeš ga kupit bilo gdje novog i donit kod nas, a jamčim ti da će te ukupni trošak ispast viši, uzaludno i bezrazložno je o razlikama u cijenama između država.
 
joke said:
...sami smo si birali političare/donositelje zakona

..možeš ga kupit bilo gdje novog i donit kod nas, a jamčim ti da će te ukupni trošak ispast viši, uzaludno i bezrazložno je o razlikama u cijenama između država.

ima istine u tome  (y)