Yamaha MT-07

Jel itko skidao blokadu s A2 verzije? Planiram uskoro kupiti 2021 A2 verziju iz salona pa me zanima kakav je postupak uklanjanja restrikcije kada za to dode vrijeme. Na nekim mt07 forumima kazu da je samo ECU flash i da se to rijesi u uvlastenom servisu (ako je tako da li bi ga mogao odmah odvest kod doktora na pravi tune?) dok drugdje kazu da su blokade mehanicke tipe usis, gas i slicno.
 
Pozdrav,
Noviji modeli MT-a (2018+) imaju tvorničku blokadu, istu mozes skinuti kod ovlastenog servisa sa yamahinim softwareom ( neznam ukoliko je moguce sa nekim drugim softwareom), te je potreban veci usis/ novi filter zraka.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka
Pranje
 

Attachments

  • IMG_20210903_114255.jpg
    IMG_20210903_114255.jpg
    723.9 KB · Views: 0
Sto se tiče zatezača razvodnog lanca, neki put se čuje, neki put ne. Vjerovatno ovisi o ugrijanosti motora.
Moja 2015. 15 000 km i čuje se se.
 
  • Like
Reactions: thommy
Kupujem MT07, sa ABS-om po mogućnosti model prije redizajna jer ima niže i uže sjedište.
 
Pozdrav,
Noviji modeli MT-a (2018+) imaju tvorničku blokadu, istu mozes skinuti kod ovlastenog servisa sa yamahinim softwareom ( neznam ukoliko je moguce sa nekim drugim softwareom), te je potreban veci usis/ novi filter zraka.
I koliko ta igra kosta u servisu zna li se? :)
 
Danas lagana peglačina crveni Tracer 700 po Grobniku, pravi track bike.
Plava kosica se vijorila, možda je ženka.

ili ovo nije Tracer ? :mad:
 

Attachments

  • 5E4292EF-16A6-4279-B9A8-F6089D04F3C2.jpeg
    5E4292EF-16A6-4279-B9A8-F6089D04F3C2.jpeg
    2.4 MB · Views: 0
Last edited:
Danas lagana peglačina crveni Tracer 700 po Grobniku, pravi track bike.
Plava kosica se vijorila, možda je ženka.

ili ovo nije Tracer ? :mad:
Mislim da ovo nije Tracer, žmigavci nisu na pravoj poziciji 😒, možda griješim 🤔
 
Pozdrav,
Iman MT07 2017 super ocuvana i nikad problema sa njom. U zadnje vrime pri naglom kocenju pocme ispustat neki zvizdajuci zvuk. Prije bi zazvizdalo tu i tamo, al u zadnje vrime sve cesce. Najcesce zazvizdi kad ubacim u nizu i jace zakocim. Po internetu govore da im je to mana i da je normalno, da je to najvirovatnije modul ABS-a...
Evo primjer istog problema


Jel itko zna sta je tocno i koliki je to problem?