Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

...da mi je vidjet facu jelena lopatara kad to kupi za soma manje od onog iz ducana,i neko mu iskopa slike kaj si tu stavio,platio bi ulaznicu za taj događaj😂😂😂
A kako bi ti prepozna da je bio razbijen. Cijenu ne komentiram jer ne znam koliko novi dode. Ne zanima me takav motor. Al odgovori kako bi ti prepozna. Vec znam odgovor da bi ga ti veliki znalac skuzio. Al kako bi 80% ljudi mogli skuzit. Osbno bih reka kupcu sta je bilo s motorom.
 
A kako bi ti prepozna da je bio razbijen. Cijenu ne komentiram jer ne znam koliko novi dode. Ne zanima me takav motor. Al odgovori kako bi ti prepozna. Vec znam odgovor da bi ga ti veliki znalac skuzio. Al kako bi 80% ljudi mogli skuzit. Osbno bih reka kupcu sta je bilo s motorom.
Citaj sa razumjevanjem...da ti neko pokaze slike nakon sta si ga kupio...
 
Ja sam ga platio 225€. Možeš ga i sam ugraditi samo je problem skinuti poklopac na jacku gdje se šteka qs tako da bolje daj da ti to u servisu naprave.
 
...da mi je vidjet facu jelena lopatara kad to kupi za soma manje od onog iz ducana,i neko mu iskopa slike kaj si tu stavio,platio bi ulaznicu za taj događaj😂😂😂
ako je prednja felga nova onda ima 0km tako da je u tom slučaju cijena opravdana.

Ako je ipak ispeglana e onda bi se trebalo cjenkat :LOL:
 
Bitno da je "nikad vozen po kisi".... a stvarno nije fer da nije stavio fotku iz dnevnog boravka,to je takodjer stari obicaj.....:LOL:
 
Sretna Nova svim sadašnjim i budućim vlasnicima Tracera !
 

Attachments

  • 23g9432.jpg
    23g9432.jpg
    1.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori