Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Prova sam opet na tmaxa ali jednostavno nikako mi vise nije napeto vozit skuter i navijat gas po gradu. Tako da imam idealan motor za sve.
Za sve ostalo tu je auto :)
 
BM0021 said:
S naglaskom prvenstveno na te maks, ovi ostali ako se baš mora [emoji14]

Gle, ti imas 1300, tako da se ne moras dokazivati, a ja nemam 1200 a ni t maxa :misli: :(
 
massa.st said:
Prova sam opet na tmaxa ali jednostavno nikako mi vise nije napeto vozit skuter i navijat gas po gradu. Tako da imam idealan motor za sve.
Za sve ostalo tu je auto :)

a brod  :misli:
 
leCo said:
Znaci jedino sto valja od motora su ducati 1200/1260 , ktm 1290 itd  i t max?
Boze sacuvaj
Katastrofe.....di je tu kardan.......
Ma massi je tracer OK ali kazem......niti jedan motor po gradu ne moze ka maxi skuter......jednostvnost koristenja
A kad vec imas maxi skuter onda naravno da ce motor bit 1200ccm+ iz premium segmenta....
Pa nije massa radnik iz skvera


Sent from my internet mobile device
 
Definitivno niti jedan motor nije zgodniji za grad od skutera ali bude li mi falija skuter za po gradu kupit cu novu SH 150 a ne maxi skuter.
 
massa.st said:
Prova sam opet na tmaxa ali jednostavno nikako mi vise nije napeto vozit skuter i navijat gas po gradu. Tako da imam idealan motor za sve.
Za sve ostalo tu je auto :)

Ma sve drugo ti je bacanje love. Dok vozis t ne triba ti nista drugo. Sta si reka , za drugo je auto.
 
massa.st said:
Definitivno niti jedan motor nije zgodniji za grad od skutera ali bude li mi falija skuter za po gradu kupit cu novu SH 150 a ne maxi skuter.
150 dovoljno. Ja da zena nije svom ocu poklonilaVespu 125  , njegova riknila. Pa uzea zeni 300.
Al 125 po gradu ide bez problema, a virujen i honda sh 150 ce zadovoljit sve potribe
 
leCo said:
Meni je ovako



01a6885e52b181ec39a15a32a8cc5936.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo ovako sam namjestio sebi jučer :)

Nisam imao vremena odma isprobat, al evo danas krećem na jednu veću turu pa ću se igrat s postavkama ako bude trebalo (y)
 
Prschlino said:
Evo ovako sam namjestio sebi jučer :)

Nisam imao vremena odma isprobat, al evo danas krećem na jednu veću turu pa ću se igrat s postavkama ako bude trebalo (y)

Javi kako je proslo
 
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tracer-900-cm3-oglas-29671404
jeli neko možda zna nešto o ovom motoru?
 
geronimo43 said:
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tracer-900-cm3-oglas-29671404
jeli neko možda zna nešto o ovom motoru?
Neznam ništa, ali znam za jednog drugog.
 
Šta se samo akrapovič može upisati u prometnu ili i neki drugi auspusi? I kako oni znaju da si ti stavio katalizator ili ne?
 
kokolo_f said:
Šta se samo akrapovič može upisati u prometnu ili i neki drugi auspusi? I kako oni znaju da si ti stavio katalizator ili ne?

Svaki auspuh koji ima homologaciju moze bit upisan ako prolazi test buke.
Za katalizator mozes proci bez njega, mene je pita npr jel imas, kazem imam, i on zapise. Dio cijevi je tako da se ni ne vidi uopce, ali moze bit bitno ako ce mjerit plinove, a to jos ne rade kod nas.
 
kokolo_f said:
Šta se samo akrapovič može upisati u prometnu ili i neki drugi auspusi? I kako oni znaju da si ti stavio katalizator ili ne?
može svaki koji ima homologaciju točno za tvoj motor a to provjeriš na stranici proizvođača auspuha
 
geronimo43 said:
može svaki koji ima homologaciju točno za tvoj motor a to provjeriš na stranici proizvođača auspuha
I pazi da ti euro norma odgovara.
Motor euro 4 i auspuh euro 4. Ne može auspuh biti euro 3.
 
Pozz ekipa,vozim zzr 1400 2007 i po gradu hornet 600 2011...e sad imam ponudu zamijeniti zzr 1400 plus nešto love za novi tracer 900.Probao sam sjediti bez probne vožnje pa brine ovo takozvano lelujanje motora pri večim brzinama...Kad sam kupovao zzr nije mi presudila max.brzina niti luda ubrzanja več voznost za takav motor te me to brine kod tracera...Znači postoji li problem za upravljanjem ili ne?Hvala.Lp