Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Meni ovo i dalje izgleda kao loša zajebancija.

Kaže netko ko vozi F800R :mrgreen:

geberit-sigma-20-tipka-za-aktiviranje-vodokotlica-bijela1.jpg
 
Novi superduke 1290, adventure 1290 itd , o tom dizajnu sa spicastim prednjim farom?
Khm...ako to ne vaja

Kao i na ovoj 9tki, sve ok osim fara. Meni ovo izgleda kao gljivično inficirani nokat koji će otpast za koji dan. :bac: :bac:
24_ktm-iom.ashx
 
SuperDuke GT je bljuc, njega sam zaboravia.
ali dobre komparacije imas, sami pjesniKi na forumu.
ovo ispod je ipak malo lipše
 

Attachments

  • A77CA559-75C1-4D97-94AE-29E1C1A5F014.jpeg
    A77CA559-75C1-4D97-94AE-29E1C1A5F014.jpeg
    196 KB · Views: 94
Last edited:
Sve je stvar navike, samo je sranje sa svim novim modelima kako brzo izlaze ne mozes se ni naviknuti na njih :mrgreen:
 
Pa navika ili ne, neki modeli dobro izgledaju i 10-15-20g nakon izlaska; neki već sljedećom iteracijom serije zgledaju bezveze. Nijedan MT neće postati klasik, to je sasvim sigurno.
 
Pa navika ili ne, neki modeli dobro izgledaju i 10-15-20g nakon izlaska; neki već sljedećom iteracijom serije zgledaju bezveze. Nijedan MT neće postati klasik, to je sasvim sigurno.
Tko uopce prica o klasicima, puno motora se onda nikada nebi niti napravilo niti prodalo da svi gledaju koji ce postat klasik. Ne triba se vezat za stvari, kupis, vozis neko vrime, prodas i idemo dalje.
 
Tko uopce prica o klasicima, puno motora se onda nikada nebi niti napravilo niti prodalo da svi gledaju koji ce postat klasik. Ne triba se vezat za stvari, kupis, vozis neko vrime, prodas i idemo dalje.

Nitko nije rekao da mora biti budući klasik, ali isto tako ne mora izgledati kao stritfajter prerada s njuškala, na koju je retaj namontirao far s ebaya. Zanimljvo kako ducati, aprilija, pa čak i bmw u zadnjih par serija, rijetko izbace nešto ovako, japancima je više pravilo nego iznimka.
 
Pa navika ili ne, neki modeli dobro izgledaju i 10-15-20g nakon izlaska; neki već sljedećom iteracijom serije zgledaju bezveze. Nijedan MT neće postati klasik, to je sasvim sigurno.
mt 01 je bezvremenski motor i za 20 godina bit će ok,ostali od serije mt to nisu
 
Što više čitam o traceru više ga želim, gledam i versysa 650 od 2017 uglavnom da se skinem sa nakeda radi suvozaca i tih duzih voznji, komfora nikad dosta... ako uleti kakva zanimljiva prilika mogao bi se zaletiti i ove zime da bude u garazi, iako sam imao u planu cekat sljedecu ali tko ce sad docekat:mrgreen:
 
Što više čitam o traceru više ga želim, gledam i versysa 650 od 2017 uglavnom da se skinem sa nakeda radi suvozaca i tih duzih voznji, komfora nikad dosta... ako uleti kakva zanimljiva prilika mogao bi se zaletiti i ove zime da bude u garazi, iako sam imao u planu cekat sljedecu ali tko ce sad docekat:mrgreen:
9.000 eura i u garaži ti je ;)
 

Bome ga cupaju iz zivog pijeska s komentarima:
'Prvo što upada u oči na novom MT-07 je to Kiklopovo oko, s malim i centralnim LED svjetlom, te pozicijama kao zaliscima. Pritom je nova i minimalistička maskica na tragu Y facijalne ekspresije koju smo već upoznali na novom MT-09, s time da moramo priznati kako cijeli taj sklop djeluje atraktivnije i skladnije na ovom slabijem modelu.'

Ide u krivom smjeru: -1.4 Ks +2 kg umjesto obratno, kaos Euro5 nastavlja losu tradiciju.
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: pikacu79