Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Zasto par komada, pa nije skup za ono sta nudi?
A doći će ih, to je sigurno, ali je pitanje koliko jer su podigli cijenu podosta. s1000Xr je i dalje duplo skuplji, f900xr i nije baš neki konkurent, pa je sve moguće.
Bolji ovjes je najveći iskorak u ovoj generaciji, a zbog njega mi i dođe da ga prodam.
Stisnia sam ovjes, amortizer volana,gume, bez kufera itd, ali i dalje se osjeti nestabilnost pri većim brzinama i brzim promjenama smjera.
 
  • Like
Reactions: zadro_st
A doći će ih, to je sigurno, ali je pitanje koliko jer su podigli cijenu podosta. s1000Xr je i dalje duplo skuplji, f900xr i nije baš neki konkurent, pa je sve moguće.
Bolji ovjes je najveći iskorak u ovoj generaciji, a zbog njega mi i dođe da ga prodam.
Stisnia sam ovjes, amortizer volana,gume, bez kufera itd, ali i dalje se osjeti nestabilnost pri većim brzinama i brzim promjenama smjera.


Za razliku u cijeni do novog, si sigurno jeftinije složiš kvalitetniji ovjes nego što je na novom modelu. Kad/ako budeš prodavao, makneš ovjes i prodaš posebno.
 
Za razliku u cijeni do novog, si sigurno jeftinije složiš kvalitetniji ovjes nego što je na novom modelu. Kad/ako budeš prodavao, makneš ovjes i prodaš posebno.
Istina. Ali kad odlučiš u glavi da neće predugo ostati, onda nemaš ni volje za bacanje para.
 
  • Like
Reactions: gvo
Ja ne razumin kupit novi motor i mislit kako ces ga prodat za godinu dana
Polovni jos nekako jer tu se svasta da iskemijat......
Da ljudi voze Africu Twin ili Kralja, onda nebi razmišljali o prodaji istog.
A sve ostalo je čisto zavaravanje ''imam dobar motor''. :D

ps nisam uzea novi motor, niti mislim da je iko napisa to, ali ti volim odgovoriti:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: seki22
A doći će ih, to je sigurno, ali je pitanje koliko jer su podigli cijenu podosta. s1000Xr je i dalje duplo skuplji, f900xr i nije baš neki konkurent, pa je sve moguće.
Bolji ovjes je najveći iskorak u ovoj generaciji, a zbog njega mi i dođe da ga prodam.
Stisnia sam ovjes, amortizer volana,gume, bez kufera itd, ali i dalje se osjeti nestabilnost pri većim brzinama i brzim promjenama smjera.

Jel tvoj s dužom vilicon nazad ili onaj stariji model.
 
Ti tresjeri se minjaju ka mudante...brzo dopizde vlasnicima.
Ti Traceri se minjaju jel se kupe na akciji za 80 000kn, stavi kufer, vozi 4 godine napravi cca 20-40 000km
I prodaje ga za 70 000kn.
I ja bi to ist napravija, kad vec ide, al nemam garazu pa mi je jebeno imat skup motor isprid zgrade.
Dosta ih sa foruma prislo na XRa, e to je jeben motor.
I Tracer od 2018, puno bolji izbor
 
Ti Traceri se minjaju jel se kupe na akciji za 80 000kn, stavi kufer, vozi 4 godine napravi cca 20-40 000km
I prodaje ga za 70 000kn.
I ja bi to ist napravija, kad vec ide, al nemam garazu pa mi je jebeno imat skup motor isprid zgrade.
Dosta ih sa foruma prislo na XRa, e to je jeben motor.
I Tracer od 2018, puno bolji izbor
Xr po svemu,a pogotovo po cijeni neusporediv sa sintesajzerom
 
Već san dosta puta pisa da je bar onaj šta san ja vozija 2016 (neznam za ovog s dužon vilicon) nevozljiv čak i opasan motor...al novi mi se vizualno sviđa skroz😏😁 vjerujem da su sredili problem ovjesa.
 

Attachments

  • IMG_20210428_084027.jpg
    IMG_20210428_084027.jpg
    132.5 KB · Views: 0
  • IMG_20210428_083944.jpg
    IMG_20210428_083944.jpg
    177.9 KB · Views: 0
  • IMG-20210427-WA0037.jpg
    IMG-20210427-WA0037.jpg
    91.4 KB · Views: 0