Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Malo manje od 2 mjeseca i nakupilo se 6000 km. S motorom sam prezadovoljan. Ide jako dobro, trosi malo, jede prednju gumu malo previse ali oprosteno mu je šŸ˜
cool motor....odma bi mu pocupa ove stitnike ruku i retrovizore :mrgreen:
ima li sta lelujanja na vecim brzinama??
 
Moj je nažalost na servisu već 10 dana.
Ne znaju kaj mu je, ali ā€œne prepoznajeā€ lerā€¦
Kad se stavi u ā€œNā€, ekran se zabijeli, okretaji lagano divljaju i ugasi se ako se nogar spustiā€¦ Senzor birača je kao ok, na diag isto sve kao ok, a problem se pojavil na 800km cca.
Ako do petka ne ustanove kaj je, moral budem se malo drugačije postavitā€¦ :/
01A3222E-65E1-4094-A4E3-70AC9A2ADA3F.jpeg
 
Moj je nažalost na servisu već 10 dana.
Ne znaju kaj mu je, ali ā€œne prepoznajeā€ lerā€¦
Kad se stavi u ā€œNā€, ekran se zabijeli, okretaji lagano divljaju i ugasi se ako se nogar spustiā€¦ Senzor birača je kao ok, na diag isto sve kao ok, a problem se pojavil na 800km cca.
Ako do petka ne ustanove kaj je, moral budem se malo drugačije postavitā€¦ :/View attachment 733863
cudno za Yamahu....kad je u drugim brzinama radi? vjerojatno je senzor ili kabel senzora probija na masu pa kad
je u funkciji poremeti motor...
 
cudno za Yamahu....kad je u drugim brzinama radi? vjerojatno je senzor ili kabel senzora probija na masu pa kad
je u funkciji poremeti motor...
U drugim brzinama radi, senzor su probali novi i nije, desilo mi se čak dvaput da se ugasi između prve i druge na laganom gasuā€¦
vjv komp motoraā€¦
Mislim da je do ružnog prednjeg fara
moguće šŸ¤£
 
  • Haha
Reactions: leCo
Koji je razuman rok da se barem pronađe kvar na motoru?
Evo već 10 dana proÅ”lo i joÅ” ne znaju kaj jeā€¦ nisu ga ni taknuli šŸ˜•
Sad se igramo pokvarenog telefona, kao kolega nije rekel da motor ima greÅ”ku, a javljeno je telefonski i napomenuto na 1. servisuā€¦ Ok, znam da im je sezona i gužva, al barem da se nađe kaj je, ipak je novi novcati motor u pitanju i hoću da sve funkcionira kak bi i trebaloā€¦
 
  • Sad
Reactions: Nero
Ne znam kako to ide ali stvarno ti nebi bio u koži,kupiŔ novi motor i onda se ne možeŔ voziti u sezoni. Šteta
Ne znam ni ja, zato pitam, ali već polagano strpljenje gubimā€¦
Mislim motor vozi, ali je neispravan, hipotetski, krepa switch od nogare i ugasi se u vožnji i pogineÅ” radi glupostiā€¦
Naravno, to se skoro nemre desit, ali se bolje ne igrat s tim šŸ˜…
 
  • Like
Reactions: Dene
Ostavi im ga u servisu i dok ne nadji kvar da te ne zovu.
Ukoliko nebudu ozbiljni opozovi se na zastitu potrosaca i odvjetnika i trazio budes povrat sredstava.

U ovoj drzavi prijatelju samo tako.
 
Ostavi im ga u servisu i dok ne nadji kvar da te ne zovu.
Ukoliko nebudu ozbiljni opozovi se na zastitu potrosaca i odvjetnika i trazio budes povrat sredstava.

U ovoj drzavi prijatelju samo tako.
Nadam se da do tog neće doć, al da, u kranjem slučaju bude možda pravnih zavrzlamaā€¦ ne pada mi na pamet uzimat ga dok god ne rijeÅ”e kvarā€¦
Mislim, žalosno kad se tak neÅ”t desi na novom motoru, ali ipak se desi jbg. I to me ne sekira skoro uopće (jer se sve da rijeÅ”it), kolko odnos prema kupcu.
Samo mi nije jasno, to bi ipak trebal bit prioritet poÅ”to je novo vozilo u pitanju, al prave se grbaviā€¦
Nema smisla imenovat i prozivat nikoga, možda im se fakat tak posložilo, ali vrijeme ide, a strpljenje polako pada šŸ˜…
 
  • Wow
Reactions: leCo
vratijaaa se Å imee!
eto, popravili, napokon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dakle, ako bude ko imal istu situaciju, problem je nastal u nekakvom konektoru na ožićenju (gubitak kontakta), vjerojatno od qs... zamijenjeno i vozi ko nov :D
ugl., nisam jedini, čak i novi traceri imaju tu i tamo koji problemčić, očito pad kontrole kvalitete...
jbg, desi se (čak i bezgreŔnoj YAMAHI), ali na kraju su ipak ispali fer premda ih je malo trebalo stisnut :cautious:
 
  • Like
Reactions: Dene and Spori
vratijaaa se Å imee!
eto, popravili, napokon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dakle, ako bude ko imal istu situaciju, problem je nastal u nekakvom konektoru na ožićenju (gubitak kontakta), vjerojatno od qs... zamijenjeno i vozi ko nov :D
ugl., nisam jedini, čak i novi traceri imaju tu i tamo koji problemčić, očito pad kontrole kvalitete...
jbg, desi se (čak i bezgreŔnoj YAMAHI), ali na kraju su ipak ispali fer premda ih je malo trebalo stisnut :cautious:
Ma ovako ti je uzbudljivo...nama sa hondama je dosadno i monotonošŸ˜
 
  • Like
Reactions: Feis123 and seki22
Istina,najdosadniji motori,osim Afrike nemaju niŔta zanimljivo. Govorim o novim motorima,svugdje su ne bitni
 
Kako su se orguljasi uzjapurilišŸ˜‚,razumijem vas u potpunosti,sviro sam orgulje jednu sezonu i na kraju iste,promjenio instrument...volim da mi je dosadno i bezbrižno:)
 
Istina,najdosadniji motori,osim Afrike nemaju niŔta zanimljivo. Govorim o novim motorima,svugdje su ne bitni
ni nisu nikad imali bitan motor, ali su jos uvijek najvozljivije i najbolje se ponasaju na limitu osrednjim vozacima,
i nemaju klepetav motor kao ostali, sve se okrece kao u maslacu.
 
  • Like
Reactions: Dene and stipe_zxr
Kako su se orguljasi uzjapurilišŸ˜‚,razumijem vas u potpunosti,sviro sam orgulje jednu sezonu i na kraju iste,promjenio instrument...volim da mi je dosadno i bezbrižno:)
Volin malo bocnut, ali nikad ne kažem da je moje najbolje.
Mislim reć i moje govno smrdi. Hehehe