Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Yamaha se vozi dok se ne skupi para za nešto što valja hahahahaha.
Btw , vozim sintisajzer, ali i dalje bolji brend od Honde :ROFLMAO:
 
Last edited:
ni nisu nikad imali bitan motor, ali su jos uvijek najvozljivije i najbolje se ponasaju na limitu osrednjim vozacima,
i nemaju klepetav motor kao ostali, sve se okrece kao u maslacu.
Sve ok ali da kupujem novi motor ne bi uzeo nikada Hondu. U kojoj god kategoriji uvijek ima bolje i zanimljivije od nje.
 
  • Like
Reactions: leCo
Sve ok ali da kupujem novi motor ne bi uzeo nikada Hondu. U kojoj god kategoriji uvijek ima bolje i zanimljivije od nje.
Sta je bolje i zanimljivije od africe twin?
Po markama. Da ima tu kvalitetu, ugladjenost, finocu, puzdanost i ciklistiku. Ok najopakiji konkurent i bolji u toj klasi je gs a dalje?
 
Sta je bolje i zanimljivije od africe twin?
Po markama. Da ima tu kvalitetu, ugladjenost, finocu, puzdanost i ciklistiku. Ok najopakiji konkurent i bolji u toj klasi je gs a dalje?
Pročitaj šta sam napisao u postu prije,stranica ispred ove
 
Ostavite se Hondi
Tracer 9 je tema
Navodno dolazi S10 sa Euro 5 normon
Prema tome kuoit tracera nema nikakvog smisla
S10 majka…..osim Africe i GSA-a naravno 😂😂😂
 
Eno ti cistog primjera xrv 750 i xtz 750.
Xtz je vise puta pobjedila dakar, ima jači motor i sve naj. Ali na njihovom forumu pišu, jebote, kako se afrika vozi, to je nenormalno. Njemački super tenere forum. Ja isto to mislim. Mislim, u prosjeku, ostali motocikli traže više od vozača da bi išli isto. Osrednjeg vozača.
Hondi je pri izradi motocikla na prvom mjestu sigurnost vozača.
 
Eno ti cistog primjera xrv 750 i xtz 750.
Xtz je vise puta pobjedila dakar, ima jači motor i sve naj. Ali na njihovom forumu pišu, jebote, kako se afrika vozi, to je nenormalno. Njemački super tenere forum. Ja isto to mislim. Mislim, u prosjeku, ostali motocikli traže više od vozača da bi išli isto. Osrednjeg vozača.
Hondi je pri izradi motocikla na prvom mjestu sigurnost vozača.
Uobičajeno briljantno! :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi and josko
Sta je bolje i zanimljivije od africe twin?
Po markama. Da ima tu kvalitetu, ugladjenost, finocu, puzdanost i ciklistiku. Ok najopakiji konkurent i bolji u toj klasi je gs a dalje?
Gs uopce nije u istoj klasi sa afrikom, mada, ni ne znam koji je smisao stavit 240 kila motocikl na enduro kotoče, ali eto honda je to uradila. Možda je T7 bolja od afrike, lakša je, a nije nimalo sporija na asfaltu, a eventualno ju je lakše kontrolirati na terenu, sve ostalo je razlika u cijeni. S tim da crf ima genijalan motor, dry sumpf, dok je yamaha u T7 ugradila običan cestovni motor sa karterom, koji povisuje motor u rami za min. 10 cm. Pa se cini da su poklopci glave motora pod bradom. Ali s odličnim karakteristikama. Ali ero, honda je prva koja je sa crossrunnerom otvorila tu klasu u kojoj je tracer 9, koja, kako meni izgleda, odmjenjuje te poluoklopljene nakede niže klase. Kolektivna inteligencija.
 
Last edited:
Ma falili ste sve živo i neživo sa Tracera preko H vs Y došli na usporedbu enduro motora i to od 700cc pa sve do 1250.
Hmmm jesam li što zaboravio???
😂
 
Dobro ga je razvalija
Obicno se padne sa nogare……di koji friz i tako.ono u pocetku….ovi je stucen i naprid i nazad…..
Jebiga……svakome se moze desit…….