Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Teško,ne znam tko bi to kupio,bar ne po ovoj cijeni i tko bi to uspio popraviti i da mu još ostane mjesta za zaradu
...slupan je sa svih strana,a i pitanje kad bi dijelovi dosli,s obzirom da oprema dolazi tek za nekoliko mjeseci...to najbolje spremit,pa za pet godina prodavat u dijelovima,tad ce vec biti musterija
 
  • Like
Reactions: Dene
Polako, na prvom servisu ce mu to sve pod garancijom sredit.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Evo okrenuo novi tracer 9000 km bez nikakvog problema i to u 3 mjeseca.

Nedostatak mu je jedino što gume brzo troši 🤔

Imaju 3000 km a trebalo ih je možda i ranije skinuti (na 2500km) jer ne drže više kako treba. Kod izlaska iz zavoja pri dodavanju gasa prokližu.

S gumama sam općenito jako zadovoljan osim trajnosti (trajale mi 30 dana 🤭) pa sam sada uzeo mitas TF a na proljeće idu gore EV 😁
 

Attachments

  • 20210819_161232.jpg
    20210819_161232.jpg
    1.8 MB · Views: 0
😯

Šta je bio previše labav ili je nešto podletilo pod njega?
Ni moj, ovo san dobil slike.
Ja mislin da je bil labav, jer njima je normalno dosta zategnut lanac.
To je na MT-09 normalno, neznam dali si imao ti tako na 7-mici.
 
Evo okrenuo novi tracer 9000 km bez nikakvog problema i to u 3 mjeseca.

Nedostatak mu je jedino što gume brzo troši 🤔

Imaju 3000 km a trebalo ih je možda i ranije skinuti (na 2500km) jer ne drže više kako treba. Kod izlaska iz zavoja pri dodavanju gasa prokližu.

S gumama sam općenito jako zadovoljan osim trajnosti (trajale mi 30 dana 🤭) pa sam sada uzeo mitas TF a na proljeće idu gore EV 😁
Ne sjećam se da si sa 700 imao takve probleme sa gumama 🙈
 
  • Like
Reactions: ybr125
Danas je pala prva ozbiljnija vožnja od kak imam novu devetku kiklopa 😎 i tvorničke S22 su se pokazale izuzetno stabilne, osim bijele linije i zmijice na kojima skoro svaka guma pušta…
Inače, motor je dost uglađeniji od “stare” devetke koju sam imal, ali opet s druge strane, ne čini se tak brz ni agresivan ko stara, ne znam 🤷🏻‍♂️, možda samo osjećaj…

p.s. nisam nikakav rejseRR i nemojte drvlje i kamenje po meni 🤣
A253869B-6A2C-489F-B552-9570000F6307.jpeg
 
Ma odličan, uživaj.
Neće nam biti neugodno zbog gume od @ybr125 .
Samo ga zamisli kako se kuva u odijelu na 37*C na temp ceste 60*C i odma me prođe volja za deranjem guma.
Još 2 tjedna, pa playoff počinje.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
4 kante na slici... :mrgreen:
ugl., kiklop dobil novi izgled :)
od svih ružnih i odvratnih vizira za novu devetku ovaj je najmanje ružan i najbolje prati linije motora, a čini mi se da i zaštita od vjetra bude dobra 👀

sad je malo manje ružan :mrgreen:

20210829_152636854_iOS.jpg