Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Kao sta ti je dene rekao mitas touring force mi se pokazao bolji od angela st (vec sam na 6. setu mitasa). Angel st mi se pokazao bolji od mitasa samo kod brzog prebacivanja iz zavoja u zavoj.

Trajnost mitasa TF mi se krece od 5 do 11tkm (zavisi ako idem na duzi put ili se vozikam po d66 i d8). Mitas sf+ mi je na 3 tkm dosao skroz gladak (ali su osjetno bolje od TF za brzu voznju) tako da na proljece vj uzimam mitas sf+ev.

Razmisli i o M7RR gumi ako ju nades po dobroj cijeni. Dom Krizevci ti mozda nema vise novih setova guma osim ako im nije dosla nova posiljka.
Šta kažu ovi tvoji nakon što su vozili SF+ ev dali im traje duže i koliko?
 
Evo dok ti on ne odgovori.
Mitas mu je puno bolji nego Pirelli angel.
Angel je dobra guma ali nije za neku brzu vožnju dok se mitas vozi kao sport guma.
Ja razmišljam isto o njima,a sreo sam par ljudi koji imaju prednju SP+ a zadnju tf i kažu da je odlična kombinacija a vidio sam da neki i odlično voze na toj kombinaciji
Opet mentor 😮
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Mt-09 sp poskupio 6000 kuna
Tracer 9 2400 kuna ...

Screenshot_20220117-181307_OneDrive.jpg


Screenshot_20220117-181626_OneDrive.jpg
 
Top, očekivano. Plus, boja se mijenjala na ‘22 09 sp.
A kaj je s desetkom novom, nema jos cijene?
 
Tako tako sve ode gore.
I sad nam još žele utrapit na sve to Euro. Da se razumijemo nisam protiv uvođenja istog ali inflaciju na inflaciju......bit će jako teško već pokradenom narodu čija mladost se razmnožava po svijetu.

Da ne kvarim temu....bio mi prijatelj neki dan u salonu. Naručuje tracer 9. Kaže trgovac ništa nema u HR do 3 mje. Ali ovom poskupljenju se nadao nije.
 
Tako tako sve ode gore.
I sad nam još žele utrapit na sve to Euro. Da se razumijemo nisam protiv uvođenja istog ali inflaciju na inflaciju......bit će jako teško već pokradenom narodu čija mladost se razmnožava po svijetu.

Da ne kvarim temu....bio mi prijatelj neki dan u salonu. Naručuje tracer 9. Kaže trgovac ništa nema u HR do 3 mje. Ali ovom poskupljenju se nadao nije.
Pa kao da sam ga negdje vidio?
Siguran sam za mt09 da ih je bilo par.
Znači počele su nestašice i dizanje cijena.
 
Fun fact;
Pred 3 god tocno, za mt-09 sp dal sam 76k kn, a sad je 96k, dost dobra akcija 🙄
Istina,z sam ja platio 72tkn od prošle godine je 85tkn, tko zna koliko će biti od ove. Sve ide gore. Clio je nekad bio 100tkn,moj je 2015g bolje opremljeni koštao 130tkn,ja sam ga uzeo 3g starog ali kad sam čuo koliko je koštao novi, rekao sam pa tko bi normalan dao 130tkn za Clio. Prošle godine me zvali na prezentaciju kad je izašao Clio v, otprilike opremljen kao moj je 160tkn 😁
 
Eto, na kraju ako se odlucim prodati svoj Tracer 2016-o godiste, dobit cu isto koliko sam ga platio novog.
I kad vidis cijene na njuski moguce ga utrpati za jos i vise,...:mrgreen:
Znam da si ovo napisao kao šalu,ali jako si blizu istine ako ne i skroz točno napisao 😁
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Znam da si ovo napisao kao šalu,ali jako si blizu istine ako ne i skroz točno napisao 😁
Da sad kao naši polovni vrijede više. Sa još većim povećanjem cijena vrijediti će još više......ali ako nisi dobio povećanje plaće đaba sve jer tvoj novac više ne vrijedi kao što je vrijedio prije 2 god.
Sve je to začarani krug.
 
  • Like
Reactions: Dene
Je, motori su sve skuplji; novih nema, ali da će i dalje rasti cijena polovnog Tracera, na već sad nerealne cijene, nema čance.
Ok, bit će ljudi koji će platiti više od realne cijene, ali se s par klikova vidi koja je bila cijena novog motora, tako daa druže Spori, ostaje kod tebe trofrtaljka ;)
 
  • Haha
Reactions: Spori
Je, motori su sve skuplji; novih nema, ali da će i dalje rasti cijena polovnog Tracera, na već sad nerealne cijene, nema čance.
Ok, bit će ljudi koji će platiti više od realne cijene, ali se s par klikova vidi koja je bila cijena novog motora, tako daa druže Spori, ostaje kod tebe trofrtaljka ;)
Ne jadi se al tebi ni pomogal ni zeleni,...
Ja san mislel da ćeš razumet šalu, ili morda ja tebe ne razumen.
Ne pojidan se, ne.
Ja svog ne dan, do god iman ki šolad za regu i malo benzine.
 
  • Like
Reactions: leCo
Ma shvatia san sve, referira sam se na komentare ostalih u temi, ne samo tebe.
Ja kad sam stavia dobru cijenu, motor je otiša u roku od 5 min.
 
  • Like
Reactions: Dene and Spori
Je, motori su sve skuplji; novih nema, ali da će i dalje rasti cijena polovnog Tracera, na već sad nerealne cijene, nema čance.
Ok, bit će ljudi koji će platiti više od realne cijene, ali se s par klikova vidi koja je bila cijena novog motora, tako daa druže Spori, ostaje kod tebe trofrtaljka ;)
Generalno, to je istina, ali događa se slična stvar ko i sa z750, 10-12 god stari primjerci se sad prodaju za cca 60+% cijene novog tad… za mt07 da ne pričam kakvu lovu traži ekipa, novi bili na akciji tam negdje oko 15’.-16.’ po 44, a sad za te iste traže 35-40…
Totalno iskrivljeno tržište, ali je trenutno tak 🤷🏻‍♂️
isto je i s autima i sa stanovima…