Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Meni isto spojka ima drugačiji zvuk u praznom hodu. Tako zvuči od početka, a sad ima 15 000 km.


IMG_20210918_150622.jpg
 
Ništa ne brini, motor je u savršenom stanju (bivši motor od frenda) a ta mala razlika u zvuku između stisnutog i otpuštenog kvačila je normalna.
OK, hvala. Malo mi je čudan hod kvačila, lovi tek na kraju otpuštanja ručice, možda je to samo potrebna navika na drugi motor.
 
OK, hvala. Malo mi je čudan hod kvačila, lovi tek na kraju otpuštanja ručice, možda je to samo potrebna navika na drugi motor.

Pozdrav, novi sam ovdje pa da podijelim par dojmova nakon par dana sa motorom. Oduševljen sam sa snagom i ubrzanjem (do sada sam vozio SV 650), odličan za zavoje i dosta je udoban iako mi sic izgleda tvrdi pa možda promijenim sa comfort sjedalom. Pošto motor nije novi već ima točno godinu dana i 17000 km, imam pitanje da li je normalno da se čuje drugačiji zvuk na leru i kad se stisne kvačilo? To je izraženije kad je motor hladan. View attachment 752212View attachment 752213
Bilo je i problema s klipnjačama loša kontrola kvalitete ...prati malo dok je još pod jamstvom ...
 
Pozdrav, novi sam ovdje pa da podijelim par dojmova nakon par dana sa motorom. Oduševljen sam sa snagom i ubrzanjem (do sada sam vozio SV 650), odličan za zavoje i dosta je udoban iako mi sic izgleda tvrdi pa možda promijenim sa comfort sjedalom. Pošto motor nije novi već ima točno godinu dana i 17000 km, imam pitanje da li je normalno da se čuje drugačiji zvuk na leru i kad se stisne kvačilo? To je izraženije kad je motor hladan. View attachment 752212View attachment 752213
Na svakom motoru i na autu se čuje drugačije kad je ili nije stisnuto kvačilo.
To je posve normalno,na svakom motoru mi se to čulo,pa i sad na mt09. Kvačilo odvaja tako visoko i na mojem(ja sam ga uzeo novog tako da je to očito tvornički tako postavljeno)
 
To je normalno.Primjetija san i ja na svome.Puno toga je ''normalno'' na tom Traceru.
Od zvuka kvacila,loseg ovjesa.Govno od motora u svakom smislu.
Tracerovo kvačilo je jedno od boljih u moto svijetu problem je anemična motokultivator jeftina ručka kvačila koja nema nikakav ergomomski set up vec se može regulirati samo slobodni hod sajle i ako imaš male ručice eto problema .
 
Možda i je dobro, jedan amaterski kanal na jutjub koji pratim i koji testira motore, je upravo sa mt09 mapravio najbolje vrijeme od 0-100.
 
Od svih ovih aftermarket vizira koji je najbolji? Je li netko testirao više njih? Htio bih da imam veću zaštitu za glavu od vjetra.
 
Od svih ovih aftermarket vizira koji je najbolji? Je li netko testirao više njih? Htio bih da imam veću zaštitu za glavu od vjetra.
Kako si zaobišao temu Predstavljanje korisnika, ne znam o kome motoru pišeš.
Rekla bi moja najdraža objasni pobliže, jer ima par generacija.
 
Pozdrav, jel netko ima Yamahin nosač za mobitel sa antivibracijskim modulom? Da li je praktičan i jel dovoljno smanjuje vibracije jer mi je jedan mobitel riknuo (senzor kamere).
 
Pozdrav, da li imate neku preporuku za podesavanje fabrickog ovjesa na Traceru 900GT 2018 vozac 100kg, zvace viljuska u krivinama...