Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

uuuu
adaptivni tempomat, jel ono android "moto" (ako je u autu andorid auto :)) google maps na zaslonu kao i telefonski pozivi mmmmm
fino...a i bijela boja sa zlatnim fina..mmmm
Za google navigaciju je godisnja predplata.
 
ne razumijem...od kad se google navigacija uopce placa? ne placa se
Garmin.JPG
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Za google navigaciju je godisnja predplata.


Na telefonu besplatna :) Kolika bi godisnja pretplata bila? Npr sto ce to Sekiju za nabavku wc papira ili meni s posla na posao..aa vise ni to jer vozim prdekalo od 200 uz motor
 
Na telefonu besplatna :) Kolika bi godisnja pretplata bila? Npr sto ce to Sekiju za nabavku wc papira ili meni s posla na posao..aa vise ni to jer vozim prdekalo od 200 uz motor
Tom tom app na mobitelu 100 kn godisnje
Ali to je vise ka pomoc jer na mobu je radar bot povezan sa komunikacijon
A ovo neki kua navigacija na instrument tabli je teski sit
Nema do prave navigacije…..
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Odlično je počela. Danas smo krstili Tracera na vlažnom dalmatinskom asfaltu, pa ako netko ima viška onu zaštitu za ručke. Desna mi treba (2018. g).
Za informaciju Givi crash bar je dobro odradio u kombinaciji sa nosačima kofera.
 
Last edited:
Odlično je počela. Danas smo krstili Tracera na vlažnom dalmatinskom asfaltu, pa ako netko ima viška onu zaštitu za ručke. Desna mi treba (2018. g).
Za informaciju Givi crash bar je dobro odradio u kobinaciji sa nosačima kofera.
Samo jedna rijec “Barkbuster”
 
Jel može netko od vlasnika novog Tracera 9 mi reći što mu piše u prometnoj dozvoli pod modelom, meni su napisali Tracer 900 GT a novi je model 9 GT.