Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Biti ce posla za Puig, Polisport, Acerbis i UFO.. ;)
Ili mozda nabaviti za MT-125/03/09 '20 pa pripasati..
 
Last edited:
Nadam se da XSR 900 neće zasrati previše. Tješi me što zadani limiti retro estetike sputavaju kreativnost narkomana iz yahamahine dizajn sekcije.
 
Ajd, barem su potrosili zalihe zmigavaca iz 90tih godina 🤣

Izgled na stranu, motor je za te novce bomba, pa sve se dobije na njemu, QS gore/dole, potpuno podesiv ovjes, 50tak ccm vise, moment na 1500 okr nize, sva rasvjeta LED, TFT display...... al uz jos kraci medjuosovinski razmak to ce na zadnji ic lakse nego na 2 kotaca :D
 
Ajd, barem su potrosili zalihe zmigavaca iz 90tih godina 🤣

Izgled na stranu, motor je za te novce bomba, pa sve se dobije na njemu, QS gore/dole, potpuno podesiv ovjes, 50tak ccm vise, moment na 1500 okr nize, sva rasvjeta LED, TFT display...... al uz jos kraci medjuosovinski razmak to ce na zadnji ic lakse nego na 2 kotaca :D

Izgled motora je diskriminacijski faktor. Ako mi se ne sviđa, u garažu neće, makar osvojio sve usporedne testove 5 godina za redom, bio Kralj Alpi, i najjeftiniji u klasi.

Zapravo samim tim što su se potrudili oko ostatka motora, je neoprostivo ovo ruglo montirat na prednji kraj. Ako već svaku iteraciju mijenjaju vizualni identitet, mislim da je to jasan znak da su pogubljeni i da onaj tko im to radi treba otkaz, sepukku ili što se već u japanu radi kad failaš i nisi za svoj posao.
 
Ja sam shvatio da nemože i ovce i novce.
Ružan i pouzdan ili lijep i nepouzdan.

A daa. Zaboravih

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Izgled motora je diskriminacijski faktor. Ako mi se ne sviđa, u garažu neće, makar osvojio sve usporedne testove 5 godina za redom, bio Kralj Alpi, i najjeftiniji u klasi.

Zapravo samim tim što su se potrudili oko ostatka motora, je neoprostivo ovo ruglo montirat na prednji kraj. Ako već svaku iteraciju mijenjaju vizualni identitet, mislim da je to jasan znak da su pogubljeni i da onaj tko im to radi treba otkaz, sepukku ili što se već u japanu radi kad failaš i nisi za svoj posao.


Bit ce ti ruzan 2 god i onda ces se naviknut...

Meni ne izgleda lose...
 
Ljudi su padali u nesvjest i sa Duke I 620 '94 i Duke II 640 '99 pa je to mila majka za ovo sada.. ;)
 
Ja sam odavno već razočaran s estetikom novih modela (uz rijetke izuzetke), odnosno osobno mi se ne sviđaju.
Stavim npr. FZ1 pored bilo koga od ovih novih kukaca i ljepša mi je , a motor dizajniran prije 14 godina.
No dobro, meni je i GSX grba lijep pa možda bolje da šutim :ROFLMAO:
 
Minimalizam.
Esencija.


Aftermarket dodaci.
Yamaha.
:mrgreen: