Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Tracer 900 2020.
Dali je tko stavljao amortizer volana? Ima tko kakve preporuke?

Nisam nasao da je itko uspio ugraditi tempomat. Gt verzija ima. Vani nasao neka univerzalna rjesenja a to nebi.

Ispod 4000 okr motor trza. Znam da siromasna smjesa, ekologija bla bla. Jel tko mapirao to i kako se to ponasa?
 
Tracer 900 2020.
Dali je tko stavljao amortizer volana? Ima tko kakve preporuke?

Nisam nasao da je itko uspio ugraditi tempomat. Gt verzija ima. Vani nasao neka univerzalna rjesenja a to nebi.

Ispod 4000 okr motor trza. Znam da siromasna smjesa, ekologija bla bla. Jel tko mapirao to i kako se to ponasa?
Javi se u servis.
Ta mašina ne trza ni na 1500 rpm,kamoli da ima problema ispod 4000
 
Javi se u servis.
Ta mašina ne trza ni na 1500 rpm,kamoli da ima problema ispod 4000
Imam frendove, imaju dva tracera. Isto se desava. Vani na portalima ista prica. Nije to trzanje ali se osjeti na isood 4000 okr kad drzis konstantan gas da zacukava.
 
Na starom (2015) se moglo s one 2 tipke ispod displaya uci u podešavanje CO (guglaj malo), to je malo popravilo stvar ali ja sam ipak uzeo i onu varalicu od sc projecta koja mu šalje manju vanjsku temp pa dobije više benzina, s tim je već dosta bolje bilo. Mene nakon bandita 1200 užasno nerviralo to zacukavanje, sve zbog glupe ekologije :mrgreen:
 
Na starom (2015) se moglo s one 2 tipke ispod displaya uci u podešavanje CO (guglaj malo), to je malo popravilo stvar ali ja sam ipak uzeo i onu varalicu od sc projecta koja mu šalje manju vanjsku temp pa dobije više benzina, s tim je već dosta bolje bilo. Mene nakon bandita 1200 užasno nerviralo to zacukavanje, sve zbog glupe ekologije :mrgreen:
2017 ne može.
događa se možda neka mala nepravilnost na tom gasu, al nema to veze sa ‘cukanjem’.
sto bi tek onda za v2 mašine tribali ljudi reći...
 
2017 ne može.
događa se možda neka mala nepravilnost na tom gasu, al nema to veze sa ‘cukanjem’.
sto bi tek onda za v2 mašine tribali ljudi reći...
Da meni ne cuka,otiso bi kod mehanicara odmah😁
 
  • Like
Reactions: leCo
Imao sam tracer 700 prije ovog i nista. Na ovom me to nervira.
Ima rjesenje da se mapira klapna gasa sa rucicom 1:1. Tako nekako mi je majstor rekao. Popravi skroz stvar i motor je bas gladak po tom pitanju. E sad nebi htio to bas da ne izgubim jamstvo.
 
Danas ga testirali...
 

Attachments

  • IMG-20210704-WA0006.jpg
    IMG-20210704-WA0006.jpg
    157.6 KB · Views: 0
  • IMG-20210704-WA0008.jpg
    IMG-20210704-WA0008.jpg
    203.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: leCo and Spori
Moram malo, čestitke ženi na motorciklu.
Neka bude sritno i veselo!
Ma šalim se,frend uzeo,pa isli malo u voznju,da skupi soma km,sve u svemu motor je bomba,fino se vozi,cuda ta sva moguca od elektronike,ovijesa itd. Jedino je corav na jedno oko,sta mi je katastofa:) probat cu ga bolje kada odradi pocetnu kilometrazu,za te novce mislim da se stvarno puno dobije,jos je on uzeo gelirani grijani sic...
 
  • Like
Reactions: Spori