Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Danas je pala prva ozbiljnija vožnja od kak imam novu devetku kiklopa 😎 i tvorničke S22 su se pokazale izuzetno stabilne, osim bijele linije i zmijice na kojima skoro svaka guma pušta…
Inače, motor je dost uglađeniji od “stare” devetke koju sam imal, ali opet s druge strane, ne čini se tak brz ni agresivan ko stara, ne znam 🤷🏻‍♂️, možda samo osjećaj…

p.s. nisam nikakav rejseRR i nemojte drvlje i kamenje po meni 🤣View attachment 735055
Hebalo vas slikavanje guma. Obrusim i ja kartom deverom
 
  • Sad
Reactions: zrakoplovac
Moj kiklop okrenuo 7000km, i vizir visoki mi se ne uklapa nikako,ja čekam ovaj OEM Yamaha kratki samo da popuni tu rupu između fara i maske.
1630657298777.png

Uopće me ne *ebe vjetar :D
 
Jblo pas mater, opituran lanac i kljesta, on mora da radi u brodogradilistu, ima piture.
 
  • Haha
Reactions: Shepa
...a i drži ga parkiranog na rivi uz more,izbilo hrđe na sve strane...jedino ako to nije zlato,onda opravdava cijenu
 
Okrenula Yamaha 12 000 km u malo vise od 4 mjeseca, ocekivano bez kvarova 🇯🇵.

Zadovoljan sam s motorom u svakom pogledu. Do 180 km/h stvarno čupa a više mi ni ne treba za plominku. Kočnice i ovjes na vecim brzinama ( iznad 140 km/h) bi mogli biti i bolji ali ocekivati to za takvu cijenu je nerealno. Udobnost 4/5, potrošnja od 3 do 6 litara (sve zavisi o ručici gasa).

Neka me nastavi ovako voziti dalje ja zadovoljan 😁🏍
 

Attachments

  • 20211001_164242.jpg
    20211001_164242.jpg
    4.2 MB · Views: 0
Da ako si sam na motoru i ides u susjednu Sloveniju pa vozis po ogranicenjima 🤪.

Inace je realno ocekivati nekih 4.5 litre s umjerenom voznjom. Ja ga po gradu ne vozim uopće.
 
Imam model prije, i kad se vozimo, troši 7-8l, sa otvorenim auspuhom, komp pokaže manje, al pumpa ne laže.
 
Na novom modelu je komp tocan jer sam nekoliko puta provjeravao.

Kad ga stiscem trosi mi 5.5 do 6 litara ali preko toga ne vidim kako bis ga trebao voziti da popije 7 litara. Mozda te auspuh zeza pa ti toliko popije