Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Prodaja po tim cijenama na njuški i ne ide baš. Mora se ipak malo spustiti,pratim već duže motore jer mislim nešto kupiti,istina da cijene ne idu dolje ali ni prodaja baš ne ide,stalno se vrte isti motori.
Npr. Z 900 kao moj se vrtio po 8t eura na njuškalu i tu sam cijenu i ja stavio kad sam prodavao,2 mj. me nitko nije zvao,kad sam stavio 7.300 otišao je odmah.
 
Prodaja po tim cijenama na njuški i ne ide baš. Mora se ipak malo spustiti,pratim već duže motore jer mislim nešto kupiti,istina da cijene ne idu dolje ali ni prodaja baš ne ide,stalno se vrte isti motori.
Npr. Z 900 kao moj se vrtio po 8t eura na njuškalu i tu sam cijenu i ja stavio kad sam prodavao,2 mj. me nitko nije zvao,kad sam stavio 7.300 otišao je odmah.
ma naravno, ali generalno, cijene su previsoke i sa 10% ispod "tržišne"...
 
  • Like
Reactions: Spori and Dene
Sve je jasno i tu je ponuda i potraznja ali (uvijek to ali), kad prodas i "dobro" prodes sta kupiti 😉
 
Sad vidim da sam sliku repa stavio na krivo mjesto 😁, pa evo i ovdje
IMG_20220311_175638.jpg
 
Nariktati ćemo za tehnički kad bude.
Šta su te tražili za upisati?
Nisu još, ali budu sigurno…
Jučer mi tracer 9 prvi put trošio preko 6 litara jer je tempo bio malo zesci. Popio mi 21.3l na 308 km sta ispadne 6.9 l/100km.
Meni redovito preko 6 troši, ali volim redoviti topout, i generalno držat u višim okretajima 😎
 
  • Like
Reactions: ybr125
Krivo si me razumio, šta su te tražili da bi mogao upisati,dali treba neki papir ili ne
Mislim da ne treba za nosač tablice ništ, ali generalno bi bilo imat dobro papir da se vidi da je to za taj motor 😎
Ali, na papiru se na shemi vidi i produžetak onaj 😅
Ugl., svakak mora bit dobar kut (okomitiji) i razmak žmigavaca.
Sve igra, osim kuta…
 
  • Like
Reactions: Dene
Krivo si me razumio, šta su te tražili da bi mogao upisati,dali treba neki papir ili ne
Samo kut da nije veci od 30 stupnjeva i obavezno svjetlo za tablicu da ima one brojeve ne treba nikakav papir ako su zmige original onda za njih ne placas dodatno.
Ali u Puli moras ici vagat motor za upisati nosac mislim da je to pravilo kod svih.
 
Samo kut da nije veci od 30 stupnjeva i obavezno svjetlo za tablicu da ima one brojeve ne treba nikakav papir ako su zmige original onda za njih ne placas dodatno.
Ali u Puli moras ici vagat motor za upisati nosac mislim da je to pravilo kod svih.
Da, sve da!
Ugl., mislim da budem si novi nosač napravil, ili ovaj prilagodil da paše, ak me ne budu pustili.
 
  • Like
Reactions: Dene and pikacu79