Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Jeblo majku, umjesto 400 eurica uvoz ce biti cca 500. Nema veze, svejedno sam u debelom plusu. Hvala ekipa na brzim odgovorima! 😁
 
Yamaha je objavila recall za mt09 i tracer9 zbog ECU-a (u biti lošeg softvera). Piše da su zahvaćeni samo modeli za US tržište, ali koliko vidim na forumima obavjesti su dobili i britanci i grci tako da bi mogao recall ići globalno. Reflash ECU-a riješava problem.

 
Bit će da je bio neki open day, ali ipak neke osnove znat na stazi, barem iz poštovanja prema drugim vozačima😏
 
  • Like
Reactions: leCo
Yamaha je objavila recall za mt09 i tracer9 zbog ECU-a (u biti lošeg softvera). Piše da su zahvaćeni samo modeli za US tržište, ali koliko vidim na forumima obavjesti su dobili i britanci i grci tako da bi mogao recall ići globalno. Reflash ECU-a riješava problem.

I kod nas su zahvaćeni opozivom
 
šta nije imao neki video sa cajama u kojem priprema motor za track day, šteta da ga je maknuo jer bi mu mogao u komentaru savjetovat Mitas i tlak, a sad nemam di :cry:
To je bilo prvo otkrivanje lica, pa možda nije prošlo kako je očekiva.
Mislim da cemo odsad samo POV videa gledati.
Ma na novom trackdayu video ces savjetovati Mitas i tlakove 😂
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Jedan prijatelj je već obavio opoziv,ybr125 je dobio obavijest a i meni su rekli da ću vjerovatno dobiti doma opoziv
Makar, sad kad sam pročital o čem ae radi, moj se jednom ugasil sam od sebe prošle god (na kumplungu, na semaforu) 🤣
Budu riješili valjda 😎
 
  • Like
Reactions: Dene
Jedan prijatelj je već obavio opoziv,ybr125 je dobio obavijest a i meni su rekli da ću vjerovatno dobiti doma opoziv
Znači ide i kod nas. A valjda mene neće zaboraviti :D
I tako idem idući mjesec na prvi servis pa će mi vjerojatno odmah i to odraditi.
 
  • Like
Reactions: Dene