Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Aj malo.
70006F9C-03DC-40C0-A8F8-3961DC674587.jpeg
 
Pa nije to Honda da se ne kvari 😁
Tocno tako
Nije ni Honda ni Suzuki ali bogami nije ni Benve,kateem ili aprilia
Yama vise nije mama ali daleko od toga da je losa…..ka i Kawasaki je…..sta je jos uvik i vise nego dobro
 
Pozdrav svima
Dali je tko stavljao akrapovica na novu tracerku? Pritom mislim na titanium verziju koja se da atestirati..
 
Pozdrav, novi sam ovdje pa da podijelim par dojmova nakon par dana sa motorom. Oduševljen sam sa snagom i ubrzanjem (do sada sam vozio SV 650), odličan za zavoje i dosta je udoban iako mi sic izgleda tvrdi pa možda promijenim sa comfort sjedalom. Pošto motor nije novi već ima točno godinu dana i 17000 km, imam pitanje da li je normalno da se čuje drugačiji zvuk na leru i kad se stisne kvačilo? To je izraženije kad je motor hladan.
IMG_20220919_120319.jpg
IMG_20220919_120311.jpg
 
Pozdrav, novi sam ovdje pa da podijelim par dojmova nakon par dana sa motorom. Oduševljen sam sa snagom i ubrzanjem (do sada sam vozio SV 650), odličan za zavoje i dosta je udoban iako mi sic izgleda tvrdi pa možda promijenim sa comfort sjedalom. Pošto motor nije novi već ima točno godinu dana i 17000 km, imam pitanje da li je normalno da se čuje drugačiji zvuk na leru i kad se stisne kvačilo? To je izraženije kad je motor hladan. View attachment 752212View attachment 752213
Kupio si ga pred par dana u Novemi?