Yamaha mt09

frenk1993

New member
Pozz
Radi se o novoj yamahi mt09 sp.... Zna mi prilikom saltanja na quic shifter izbaciti iz brzine ili kao da dobro ne usalta... Zas se to događa? Jel možda ja premekano stisnem mjenjač ili kaj?
Hvala u napred.
 
Pozz
Radi se o novoj yamahi mt09 sp.... Zna mi prilikom saltanja na quic shifter izbaciti iz brzine ili kao da dobro ne usalta... Zas se to događa? Jel možda ja premekano stisnem mjenjač ili kaj?
Hvala u napred.
Imas li stelanje osjetljivosti qs a?
 
Ako je novo ima garanciju. Nisi pitao u servisu? Mislim da je to prvo mjesto gdje bi trebao potražiti pomoć.
 
Ne virujem da ima postavki qs. Mozda stisnes polugu i ne odvojis nogu, i onda ostanes u istoj brzini. Zna se i meni dogoditi.
Najbolje pun gas se zaleti negdi i tocno prid zavoj probaj :mrgreen:
 
Last edited:
Pitao sam ja sad svog prijatelja koji ima mt09 sa qs,on kaže da nema mogućnosti štelanja osjetljivosti,samo on off.
Njemu da radi super,ali on ga ne koristi za 1 i 2 brzinu.
I kaže da se treba jače stisnuti,ne jako ali ne niti mekano
 
  • Like
Reactions: frenk1993
Pitao sam ja sad svog prijatelja koji ima mt09 sa qs,on kaže da nema mogućnosti štelanja osjetljivosti,samo on off.
Njemu da radi super,ali on ga ne koristi za 1 i 2 brzinu.
I kaže da se treba jače stisnuti,ne jako ali ne niti mekano
Hvala ti... Ma i ja mislim da treba jače malo stisnuti.
 
  • Like
Reactions: Dene
Po mojoj logici, ako ti ubaci u falši neutral kad mjenjaš, onda je problem u tebi, jer ti ne digneš dovoljno polugu, ako ti qs prekida gas bez da ti želis mjenjat, onda je senzor preosjetljiv i krivo naštelan.
 
Novi nosač
IMG_20220311_175625.jpg

IMG_20220311_175638.jpg