Yamaha Niken

Danas odradio đir od 300-tinjak km, i sa nekoliko obaveznih izi-pizi škarica. I sad si mislim kako bi to odradio s 3 kotača? Ne bi se uopće usudio to izvesti! A da ne spominjem da me taj Niken podsjeća na one invalidske trokolice...
Nikakve škarice me ne zanimaju pogotovo sa ženom iza mene.Kad vidim ekipu sa ženama otraga da jurcaju okolo i ulaze u škarice slabo mi dođe .
 
  • Like
Reactions: neven and bulin
Nikakve škarice me ne zanimaju pogotovo sa ženom iza mene.Kad vidim ekipu sa ženama otraga da jurcaju okolo i ulaze u škarice slabo mi dođe .
pa ok, čim je netko iza tebe odma je ugođaj vožnje i užitak manji, i triba bit piuno pažljiviji, pa bio to prijatelj, ljubavnica, žena...kad sam solo, malo ja to žustrije, al sa nekim na leđima, niks paradajz. ti šta rade škarice sa ženama, triba in nešto, kod žene su biće novci, a ovi žica za nove gume....
 
Je toga i gledan daje mi slovenac kao par sto eura plus strom a meni triba cca 1200 eur da ne gubin ništa.Mislim s obzirom na cijene da je strom cca 11000 € kod nas a on mi nudi 9500 € iako kod nas taj niken bi koštao bar 12 000 €.Nisan još odradija dužu vožnju pa nisan pametan,dosta je niži od stroma pa neman onaj lipi položaj i pregled isprid sebe ali isto tako me 3 cilindra privlače jer su puno uglađenija od 2 .
 
Je toga i gledan daje mi slovenac kao par sto eura plus strom a meni triba cca 1200 eur da ne gubin ništa.Mislim s obzirom na cijene da je strom cca 11000 € kod nas a on mi nudi 9500 € iako kod nas taj niken bi koštao bar 12 000 €.Nisan još odradija dužu vožnju pa nisan pametan,dosta je niži od stroma pa neman onaj lipi položaj i pregled isprid sebe ali isto tako me 3 cilindra privlače jer su puno uglađenija od 2 .
Stavi Stroma na Njušku, za 80.000kn prodaćeš ga za tili čas!😉
 
  • Like
Reactions: strom 1000 rider
A ovisi, možda je njegov ima preveliku kilometražu a tvoj nema. Probaš, nikad se ne zna.
 
A ovisi, možda je njegov ima preveliku kilometražu a tvoj nema. Probaš, nikad se ne zna.
Mislim da prica o motoru koji je on kupio i koji mu sugeriras da sada proda. Osim ako ne aludiras da se kilometraza u medjuvremenu nekako magicno smanjila? :mrgreen: