Yamaha r1 2006 problem(Molim pomoć)

A što je s dovodom goriva na tom cilindru? Možda svjećica baci iskru ali nema što
Bas sam sad gledao baca iskru izvadio sam lulicu prislonio na metal i baca iskru, kaj dalje da probam? Ima kakvih ideja tko, jel ima injektor posebno kakav relej ili osigurac da je takav banalan problem ili da testiram i kako dovod goriva
 
Možda ti je samo oksidiran kontakt na injektoru, možda je neispravan injektor, možda je neispravan komp, razštelani ili progoreni ventili pa nema kompresije na jednom cilindru, loš spoj kompa s ostatkom instalacije, začepljen injektor, neispravan injektor, glodavac imao degustaciju kablovinja...
Pregledaj za početak struju da li su svi spojevi ok i da nemaš "malih zelenih" po kontaktima na kompu i injektoru, slijedeće možda zamjena injektora s nekim od cilindara koji normalno radi ili teraj majstoru koji ima dijelova i znanja za tvoj motor.
 
  • Like
Reactions: Karlo9696
Evo update istekao sam đžek od injektora sa kojeg mislim da je problematican i motor nikakav zvuk nijr promjenio dok recimo kad sam istekao drugog dzeka motor je drasticno promjenio zvuk skoro pa crko, e sad dal dobiva uopce napon
 
Skini service manual s interneta, u njemu ti piše napon kao i otpor koji mora imati ispravan injektor. A možeš i zamijeniti mjesta injektorima ali mislim da na R1 ima dosta raskapanja da bi mogao skinuti injektore.
 
Raskopao sam do injektora i nebi vjeroval dosta je lako doci do njih samo mora tank dolje radi lakseg kopanja, zamjenio mjesta sa injektorima isti gnjurac..ne znam jel fakat zrelo za servis, da nemam kompresiju trosio bi ulje a ne trosi, svjecica bi bila sva uzasna a nije normalna je kak mora biti..evo bez ideje sam