Yamaha R1

X-Spirit

Member
Da li netko zna više detalja o ovom vozilu ili ako ima prijedlog za neko drugo, zanima me ta serija 2002.-2003.god.?!

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-yzf-r1-1000-cm3-oglas-23428428
 
pa ako češ poslušat uvaženog forumaša tetrijeba koji je popljuvao te r1 i koji tvrdi da te stare r1 ne vrijede ni 2000 eura onda je ova cijena jako velika , imaš na oglasu još jednu perla bjelu , mislim isto za 3000 eura tak da to nije realna cijena ako ćemo vjerovat uvaženom forumašu TETRIJEBU ,  (y) nadam se da sam ti pomogao oko procjene kolko vrijedi
 
X-Spirit said:
Da li netko zna više detalja o ovom vozilu ili ako ima prijedlog za neko drugo, zanima me ta serija 2002.-2003.god.?!

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-yzf-r1-1000-cm3-oglas-23428428
cim su ti slike iz daljine..sve ti jasno..
 
vodoriga7 said:
pa ako češ poslušat uvaženog forumaša tetrijeba koji je popljuvao te r1 i koji tvrdi da te stare r1 ne vrijede ni 2000 eura onda je ova cijena jako velika , imaš na oglasu još jednu perla bjelu , mislim isto za 3000 eura tak da to nije realna cijena ako ćemo vjerovat uvaženom forumašu TETRIJEBU ,  (y) nadam se da sam ti pomogao oko procjene kolko vrijedi

Pratio sam malo zbivanja proteklih dana  :mrgreen: :mrgreen:, no ne radi se o istom modelu, ona oko koje je bilo rasprave je stariji model
 
X-Spirit said:
Pratio sam malo zbivanja proteklih dana  :mrgreen: :mrgreen:, no ne radi se o istom modelu, ona oko koje je bilo rasprave je stariji model
pa nije ni ova u cvijetu mladosti , par godina gore dolje kod starih motora ne znači apsolutno ništa , al 3000 eura je sigurno prevelika cijena
 
Onaj koji si ti komentirao je na fergazere,ovaj ima elektronsko ubrizgavanje.
Onaj vise ni mi pocetnici jeleni ne gledamo  :jesus:
 
kacigae30 said:
Onaj koji si ti komentirao je na fergazere,ovaj ima elektronsko ubrizgavanje.
Onaj vise ni mi pocetnici jeleni ne gledamo  :jesus:
ja bih se uvijek odlučio na fergazere , pogotovo za starije modele
 
vodoriga7 said:
pa nije ni ova u cvijetu mladosti , par godina gore dolje kod starih motora ne znači apsolutno ništa , al 3000 eura je sigurno prevelika cijena

Sve jasno, ova je među jeftinijima, slažem se da je 3000€ prevelika cijena, prekopao sam sve, cijene su svakakve, ali isključivo me ovaj model R1-ice zanima, za nešto novije trenutno nisam u mogućnosti odvojiti novce
 
X-Spirit said:
Sve jasno, ova je među jeftinijima, slažem se da je 3000€ prevelika cijena, prekopao sam sve, cijene su svakakve, ali isključivo me ovaj model R1-ice zanima, za nešto novije trenutno nisam u mogućnosti odvojiti novce
osobno bih uzeo tu prvu r1 ako je u originalu, uvijek bu vrijedila ,
 
Ajde ne lupajte gluposti.... Taj model 02-03 je totalno jeben motor.... Imao sam ga davno prije i vozao se godinama bez ikakvih problema... Brutalan u niskim okretajima, za razliku od mnogih drugih...  Opravdanih 150 konja ima... K2 sto spominjes je isto brutalan ali u usporedbi sa ovim modelom uzasno ruzan... Barem meni.... Samo je upitno stanje nakon tolikih godina starosti.....
 
vodoriga7 said:
pa ako češ poslušat uvaženog forumaša tetrijeba koji je popljuvao te r1 i koji tvrdi da te stare r1 ne vrijede ni 2000 eura onda je ova cijena jako velika , imaš na oglasu još jednu perla bjelu , mislim isto za 3000 eura tak da to nije realna cijena ako ćemo vjerovat uvaženom forumašu TETRIJEBU ,  (y) nadam se da sam ti pomogao oko procjene kolko vrijedi
imao sam i takav model...dvije getribe izmjenio i na kraju radilica prolupala..a evo kako je zavrsila..ntw bili volio imat takvu R1 Merline  :police:
 

Attachments

  • DSC00019.JPG
    DSC00019.JPG
    103.5 KB · Views: 255
  • DSC00018.JPG
    DSC00018.JPG
    111.2 KB · Views: 246
definiraj nestručnost jer ovako je to vrlo širok pojam 8)