Yamaha r125, 2008.god. nedostaje malo snage,rješenje????

trinity

New member
Imam Yamahu r125,2008, žena ju vozi, da li imate kakav prijedlog što se tiče povećanja snage, nije joj problem u krajnjoj brzini  ona može ostati ista (ide 125-130) nego kada mene prati onda se mora "zaletavati" kod obilaženja, nedostaje malo ali ipak nedostaje.

E sad, gledao sam Malossijev kit i to košta blizu 1000 eura što mi nije nikako isplativo, onda ću sačekati da dođe na naše tržište YZF r250 pa uzeti to, što se može dobiti sa mijenjanjem zupčanika prijenosa ili imate kakav bolji prijedlog a da ne košta toliko?


Hvala.
 
iskreno mislmi da je najbolje prodat to i kupit ninju 250  (y)  ...ovome ce uvijek malo falit
 
luka737 said:
iskreno mislmi da je najbolje prodat to i kupit ninju 250  (y)  ...ovome ce uvijek malo falit

S ovim se slazem, isplativije je zamjeniti za ninju nego raditi prerade.
 
Rješenje kupi drugi motor  :mrgreen:

nažalost ,za tu kubikažu on je već sad na pragu svojih mogućnosti.
Kitanje rješava stvar,ali previše para za premalo konja oko 3 tisuće kuna za 1,5 ks.  :palacdolje:

Vidiš zato ti inaće ljudi kupuju cvaje sa blokadom,pa ih voziš na A1,kad dobiješ A2 onda odblokiraš i idemo dalje.  (y)

Ali sad ti se ne isplati cvaju uzimat više,kupi 250R i ćao.
Ulaganje u ovaj motor je posao u kojem ćeš izgubit živce i novce a dobit 5kmh krajnje i 0,00000005 na ubrzanju.
 
Angie said:
Rješenje kupi drugi motor  :mrgreen:

nažalost ,za tu kubikažu on je već sad na pragu svojih mogućnosti.
Kitanje rješava stvar,ali previše para za premalo konja oko 3 tisuće kuna za 1,5 ks.  :palacdolje:

Vidiš zato ti inaće ljudi kupuju cvaje sa blokadom,pa ih voziš na A1,kad dobiješ A2 onda odblokiraš i idemo dalje.  (y)

Ali sad ti se ne isplati cvaju uzimat više,kupi 250R i ćao.
Ulaganje u ovaj motor je posao u kojem ćeš izgubit živce i novce a dobit 5kmh krajnje i 0,00000005 na ubrzanju.
i uz sve to skratit mu vijek trajanja
 
Sa powercommanderom se motor probudi malo.
 
Najbolje nista ulagati, posjedujem seriski r125, a i vozio sam sa malossi 180 kitom (+neka elektronika malossi sto se dobije) i akrapovicem (grana+top). Iskreno znacajne razlike nema kada usporedis ulozeno i dobiveno. Najeftinije ulaganje je promjeniti motor, dovoljno jaka ce biti ninja 250  (y)
 
Dečki hvala na odgovorima...i mislio sam da će tako bit...... prvom prilikom se ide na 250. pozdrav. (y)