yamaha r6 2003 problem

Ajdin-_-

Member
pozdrav,
frend mi ima problem sa motorom, nece da mu upali,radio normalno i prestao...
ne daje struju na pumpu
slao je procesor na ispitivanje sve ok kazu mu,zice sve ok.
sta bi moglo zezati ?
 
Ajdin-_- said:
pozdrav,
frend mi ima problem sa motorom, nece da mu upali,radio normalno i prestao...
ne daje struju na pumpu
slao je procesor na ispitivanje sve ok kazu mu,zice sve ok.
sta bi moglo zezati ?

Da li je provjerio osigurače?

Meni je bila ista stvar, ali na fazeru 1000, motor radio na leru i samo se ugasio, problem bio u onom velikom osiguraču 50A koji je na akumulatoru.  :021:
 
nije osigurac koji je 2x 40A kaze, zuji iz kutijice male neke kao relej da je koja je ispod repa kad pokusa zaverglati.
 
Imam pitanje frend ima R6 2003.g  e sad problem je sljedeči. Žmigavci ne rade kada se da lijevi ili desni samo jednom trepne i na tabli i žmigavac mjenjali smo relej i opet isto ?
 
balky1 said:
Provjeriti u kakvom je stanju prekidač. Možda je nešto unutra korodiralo.
budem pogledao. on je gledao i rekao da je ok ali bum ja još. i što još može biti po meni nema što više.
 
danijel-bj said:
budem pogledao. on je gledao i rekao da je ok ali bum ja još. i što još može biti po meni nema što više.

Ne vrijedi ga gledati izvana, treba rastaviti. Prije rastavljanja probati u njega ušpricati kontakt-sprej.
Ne znam, čudan problem. Ja bih probao zamijeniti žaruljice. Možda je jedna u banani i onda relej zafrkava. Mada mi to djeluje nategnuto, ali je jednostavno i jeftino za probati.
 
balky1 said:
Ne vrijedi ga gledati izvana, treba rastaviti. Prije rastavljanja probati u njega ušpricati kontakt-sprej.
Ne znam, čudan problem. Ja bih probao zamijeniti žaruljice. Možda je jedna u banani i onda relej zafrkava. Mada mi to djeluje nategnuto, ali je jednostavno i jeftino za probati.
rastavljao je on ali kažem nije on da se baš kuži, budem sve žarulje poskidao prešmirklao sve kontakte  i u prekidaču isto, pa bumo vidjeli.
 
Pozz imam problem s yamahom r6 2003 g
dakle pukao je lanac u voznji i desio se lagan pad a lanac je otrgnio komad bloka, motor smo izvadili i zavarili puknuti dio, vratili motor nazat sve uredno spojili , sipali vodu i ulje , promijenili filter. I sad kad smo pokusali upalit motor vergla ali ne pusta pumpu (ispitali smo ju i radi odlicno, samo ne dobiva struju dok ju spojimo na motor)
Pa ako netko zna sta bi moglo bit neka pomogne.
Ja sumnjam na reley pumpe ili na senzor kuta motora.
I da napomenem kad dam kontakt upali odmah svjetla i na satu lampicu za neutral, a da se pokrene sat treba sekundu dvije. Kao da kasni struja do sata.
Hvala unaprijed