Yamaha R7

Dvije razlicite klase
 

Attachments

  • IMG_20210602_085303.jpg
    IMG_20210602_085303.jpg
    598.4 KB · Views: 0
ta masina je mene ugodno iznenadila u mt07, a u r7 bi to trebalo biti jos bolje
ne znam čime te točno iznenadila, ali još ak se i piga ko mt07 u krivinama, nema im kraja, rsv na aparatima
 
Mislio sam samo na masinu, dosta je ziva masina i ima momenta za dva redna i tu snagu
 
Proba san je u pribe na 10 min.Lipo izgleda,
ali kad se sidne na motor i krene jednostavno zvuk(nema zvuka) ne ide uz R motor.
Za kupce na koje cilja ce pretpostavljan bit super.Za nekog ko vozi R-ove nevirujen.
Evenutalno kao nekakav budget bike za stazu.
 
ako hoćeš budget bike za stazu kupiš rsv za 1500 eura i voziš se ka čovik za 6 put manje love
na ovo se jedino sredju ili neki slični bezmudni hipster može napaliti
 
ok majstore
ali ovdje ne raspravljamo o mt07, nego o r7, a r7 je zamišljen i predstavlja se kao sportski motor
Ok frajeru ali kad pogledaš klasu motora, njegovu cijenu motor nudi sve na nivou klase.
Moj prošli motor je bio tracer 700. Iako svi lupaju da ovjes ne valja eto mene je motor oduševio. Od laganog upravljanja, potrošnje, održavanja.....u cijenovnom rangu kojem pripada nemožeš ga uspoređivati sa bmw s1000xr i na temelju tog istog bmw zaključiti da je ovjes izuzetno loš.
Za normalnu uporabu i za svoju cijenu motor je ok.
Tako i sa r7 motor daje što daje za 70 000kn, ako želiš nešto jače, bolje fulo si klasu.
 
  • Like
Reactions: LukaLuka
ali čemu se mučiti u r položaju u ful opremi kad su pluća slaba... besmislen motor.... mt 07 ok... ili tracer ok... al wonabe r drek... ful opremica gas do daske a ono braaaaaap.... ko moj čoper 450 ,85g..
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and prpa
Tako i sa r7 motor daje što daje za 70 000kn, ako želiš nešto jače, bolje fulo si klasu.
koja je to klasa kvazisporcki motor od 70 konja?
se voze s tim ersedmicama kakve trke ili je to samo za ove kojima nisu dosta zrasla jajčeka, a zabriju si da su rejseri pa onda odu smetati skuterima i GaySima na alpske prijevoje?
 
  • Like
Reactions: karet and stipe_zxr
koja je to klasa kvazisporcki motor od 70 konja?
se voze s tim ersedmicama kakve trke ili je to samo za ove kojima nisu dosta zrasla jajčeka, a zabriju si da su rejseri pa onda odu smetati skuterima i GaySima na alpske prijevoje?
Je kakav je. Ne paše ti ne kupiš.
Ionako 90 posto vozača niti ne iskoristi tih 70ks i potencijal ovjesa....tako da