Yamaha R7

ne sumljam da to kupuju takvi kojima je i to previše
 
pa ne koristim... :) al mogu u krčmi svima trubit kak i Miri konobarici kak ide 300 i ima više konja nego kila... a da imam r7 ionak nebi v krčmu hodal od srama nego pred srednju školu ili pekaru (iako današnji klinci više ne puše motore...)... ili bi se s dečkom bezbrižno vozikao krajolikom :)
 
Da mi je to dao netko kad sam imao 19 godina dignuo bi mu spomenik.. a i ovi srednjoškolci šta ih vidim po gradu voze neke r125 četverotaktne šta misliš da im neko za godinu uleti s ovim..
 
ma daj kakvi spomenik... kupil sam prvi motor gs 500 f ... prespor mi je bio i išel mi na kurac drugi dan popodne.....
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Treba ostati na 2T i staviti kit 150/180 ili pronaći 250-350-400-500 verziju nekog R modela. ;)
 
Po R7 nemoraš par sati šarafiti prije svake vožnje😁. Sve ide na to da se jeftin proizvod upakira u nekakvu premium ambalažu i proda za više nego realno vrijedi. Tržište bude pokazalo svoje, nije da mi je to želja, ali prodavala se bude sigurno bolje od dosta puno boljih motora na tržištu.
 
  • Like
Reactions: Dene
ako hoćeš budget bike za stazu kupiš rsv za 1500 eura i voziš se ka čovik za 6 put manje love
na ovo se jedino sredju ili neki slični bezmudni hipster može napaliti
prvo, nisam hipseter
rsv za 1500 eura ne mrda s mjesta
za muda, dovedi onu svoju sto si je posla na gastarbajt, mada ona vise voli kitu
 
nitko ne zna tko je i što je i to ga općenito održava na životu
da se makne s foruma i jubitoa, vjerojatno bi mu prije nego kasnije netko razbio tu malenu pičkicu za koju misli da su muda
 
Jason se voza na cesti s ovim prometalom i neko mu rece da malo snage ima. Odgovor :mrgreen:
Jason O'Halloran:
xxxxx plenty of power to have fun on the roads with

1650390157096.png