YAMAHA servis - Rijeka i okolica

92Cuky

Well-known member
Ima li možda neki Yamaha servis u blizini Rijeke/Senja. Bura mi je malo napravila posla na mom motoru, pisao sam mail LS Moto, međutim odgovora nema. Zvao sam na telefon i prodaju i servis, međutim kaže da se broj ne koristi. Onda sam išao na google i u radnom vremenu piše "permanently closed"
 
LS je propao koliko sam upoznat... imaš servis u Poreču i Puli
 
Hvala, za njih znam. Međutim u ovom slučaju sam se interesirao za ovlašteni Yamaha servis kao što je bio LS Moto ili kao Yamaha Sibeg u Zg npr.
 
Oni su meni servisirali Yamahu jos dok su radili za LS-moto.
Sada sam kod njih.
Potrude se oko svakoga, koliko god osoba bila neuka ili dosada. Govorim o sebi.
 
Pozdrav, što se točno desilo s LS Motom? Zna li netko u slučaju da je motor kupljen prošle godine kod njih i ima tvorničku garanciju gdje ona sve vrijedi? Te vidim da svi za servise u Rijeci i okolici preporučuju Master moto nautiku ima li tko iskustva s njima? Hvala na odgovorima i Lp!
 
Ni ja ne uspjevam nigdje naći što se desilo sa LS Motom. Zadnje sam kod njih bio prošle godine u 5. mjesecu kad smo riješavali neke opozive na mojoj R3 i tad je sve djelovalo prilično normalno ko i prije.

A tvornička garancija bi trebala vrijediti u svim ovlaštenim Yamaha servisima?

Što se Master Moto Nautike tiče, ja osobno nemam iskustva kod njih. Frendica je svoju Ninju servisirala kod njih i sa obavljenim poslom je bila zadovoljna. No napravili su i neke radove (koje su i uredno naplatili) bez da su prethodno sa njom provjerili želi li da se to napravi što je za mene osobno veliki minus za bilo koji servis. (radilo se o mijenjanju svjećica i još nekim sitnicama)
 
Ni ja ne uspjevam nigdje naći što se desilo sa LS Motom. Zadnje sam kod njih bio prošle godine u 5. mjesecu kad smo riješavali neke opozive na mojoj R3 i tad je sve djelovalo prilično normalno ko i prije.

A tvornička garancija bi trebala vrijediti u svim ovlaštenim Yamaha servisima?

Što se Master Moto Nautike tiče, ja osobno nemam iskustva kod njih. Frendica je svoju Ninju servisirala kod njih i sa obavljenim poslom je bila zadovoljna. No napravili su i neke radove (koje su i uredno naplatili) bez da su prethodno sa njom provjerili želi li da se to napravi što je za mene osobno veliki minus za bilo koji servis. (radilo se o mijenjanju svjećica i još nekim sitnicama)
Možda će nam netko znati više reći ko je informiraniji u vezi LS Mota…

Što se priče u vezi toga servisa tiče se slažem, iako uvijek treba prije napomenuti da ukoliko nadju nešto što je po njima za zamjenu da nas o tome obavijeste slažemo li se ili ne. Nema druge nego kod njih za nas što smo iz okolice Rijeke, ne isplati mi se ići u Pulu ili negdje dalje..
 
A ocito su dobro poslovali kad su zatvorili
Screenshot_20220218-181924_Samsung Internet.jpg
 
  • Like
Reactions: yamahamt07
Možda će nam netko znati više reći ko je informiraniji u vezi LS Mota…

Što se priče u vezi toga servisa tiče se slažem, iako uvijek treba prije napomenuti da ukoliko nadju nešto što je po njima za zamjenu da nas o tome obavijeste slažemo li se ili ne. Nema druge nego kod njih za nas što smo iz okolice Rijeke, ne isplati mi se ići u Pulu ili negdje dalje..

Slažem se, lijepo od njih da se potrude viditi treba li možda još nešto napraviti, ali ne bi trebalo poduzimati radnje bez konzultacije sa korisnikom. Pogotovo ako je nešto što će biti dodatni trošak za korisnika.


A što se servisa tiče, ja razmišljam da bih mogao raditi izlete do Zg za servise svakih 10k km... imam kog koga prespavat za noć-dvije pa zvuči kao dobro opravdanje. A promjena ulja koja je svakih 5k km mogu i sam doma napravit.
 
  • Like
Reactions: yamahamt07
Ja sam nedavno dao npr. laptop na redovan servis i pisalo je na uvjetima da do 300 kn ne zovu vlasnike za dozvolu izmjene dijelova.
 
Možda će nam netko znati više reći ko je informiraniji u vezi LS Mota…

Što se priče u vezi toga servisa tiče se slažem, iako uvijek treba prije napomenuti da ukoliko nadju nešto što je po njima za zamjenu da nas o tome obavijeste slažemo li se ili ne. Nema druge nego kod njih za nas što smo iz okolice Rijeke, ne isplati mi se ići u Pulu ili negdje dalje..
Imaš motobike u Poreču. Koliko sam čuo oni su ok. Pošto ti je motor pod garancijom bolje ti je otići u ovlašteni servis. Napraviš đir do Poreča i usput napraviš servis
 
Imaš motobike u Poreču. Koliko sam čuo oni su ok. Pošto ti je motor pod garancijom bolje ti je otići u ovlašteni servis. Napraviš đir do Poreča i usput napraviš servis
Tako je motor mi je pod garancijom star je niti godinu dana, ali i ovaj Master Moto Nautika stoji na stranici od Yamahe da im je to ovlašteni servis takodjer… Zar mi nije svejedno u koji odem, okolica sam Rijeke imam sigurno 2h vožnje do Poreča..