YAMAHA servis - Rijeka i okolica

Tako je motor mi je pod garancijom star je niti godinu dana, ali i ovaj Master Moto Nautika stoji na stranici od Yamahe da im je to ovlašteni servis takodjer… Zar mi nije svejedno u koji odem, okolica sam Rijeke imam sigurno 2h vožnje do Poreča..
Nisam znao da su ovlašteni za yamahu,ako jesu onda nemaš šta razmišljati 👍
 
  • Like
Reactions: yamahamt07
Ja sam nedavno dao npr. laptop na redovan servis i pisalo je na uvjetima da do 300 kn ne zovu vlasnike za dozvolu izmjene dijelova.
Ja kad ostavljam auto na servisu uvijek napomenem da za svaku dodatnu izmjenu koju bi napravili da me prvo obavijeste da li ja to želim i do sada nisam imao nikakvih problema ali uvijek napomenem u startu.
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja kad ostavljam auto na servisu uvijek napomenem da za svaku dodatnu izmjenu koju bi napravili da me prvo obavijeste da li ja to želim i do sada nisam imao nikakvih problema ali uvijek napomenem u startu.
Nisam znao da su ovlašteni za yamahu,ako jesu onda nemaš šta razmišljati 👍
Master moto nautika je ovlasteni servis i prodaja Yamahe za PGŽ,imaju na Školjiću i servis i 100m dalje salon sa rezervnim djelovima,opremom i novim motorima.LS moto je svoju karijeru zavrsio zauvijek i Master moto ih je zamjenio
 

Attachments

  • FB_IMG_1646002577744.jpg
    FB_IMG_1646002577744.jpg
    237.5 KB · Views: 0
Last edited:
ja sam do sada svoju Yamahu servisirao u LS Moto koji se eto okrenuo trbuhom gore. I da budem iskren sa njima nisam bio skroz zadovoljan. Kod kupnje motora su bili ok, čak su mi se potrudili uvesti novu R3 prije nego je službeno uopće bila kod nas.

Međutim kod servisa... kad sam na prvi servis otišao na 1000km poslije primjetim da su ulja ulili više nego što ide u motor. Znači na onom staklu na motoru ulje je bilo do vrha, ne do max oznake. Popravljeno jednostavno, uzeo špricu i cijevčicu i izvukao malo i bilo je ok.
Čudno iskustvo je isto bilo kod riješavanja opoziva. Prvo je iz nekog razloga trebalo dugo vremena da se naruče dijelovi, a onda kad je servis napokon došao na red ispalo je puno prebrzo po meni. Pogotovo što je jedan od opoziva podrazumijevao da se mora promijeniti gdje je provedena žica sirene, gdje ide crijevo prednje kočnice te je trebalo zamijeniti to isto crijevo. Od svega toga mislim da je promijenjeno samo kuda žica ide jer ne vidim kako mogu promijeniti crijevo kočnice, a da unutra ostane stara tekućina?

Kod Master Moto Nautike još nisam bio do sada na servisu, trebam uskoro. Ono što sam sa njima do sada radio je bila nabavka djelova koji su mi bili oštećeni kad je bura srušila motor plus još nešto ekstra. Prva stvar koja je ispala dobro je da su mi djelove nabavili dosta brže nego što su mi rekli u Sibegu kada sam poslao upit. Njima je trebalo 40 dana do 2 mjeseca, u Ri su mi rekli 15 dana. I tako je i ispalo.
 
E kada spominješ ulje, to sam zab tamo napisati. Meni su MMN u skuter na kojem fino piše odmah ispod čepa/štapića za razinu ulja 1000cc, dakle 1L i ide još 1dcl u filter, nalili 1,5L ulja, do vrha, koliko je stalo. I još ja odmah govorim njemu kada mi je vraćao bočice (odnio sam svoje ulje) da mi tu previše fali, a on da ne ne, toliko ide unutra...ništa isto šprica i cjevčica. Vrlo čudno s obzirom da fino piše točno tamo gdje i uljeva ulje. No to je manji problem u usporedbi sa ovim kako me trenutno vozaju.